Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron xc 1000 uygun mu?

Konu, 'Kron' kısmında bass tarafından paylaşıldı.

1. bass

bass Üye

Seviye:
  2. bass

bass Üye

Seviye:
  3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    burada bisiklet satışı yapılmıyor sadece özellikleri fln var fiyat ise fabrika fiyatı. kron xc 1000 giriş-orta seviye bir bisiklettir ama gerçekten kalitelidir .eğer bulabilirseniz satın alabilirsiniz. birde online almadan önce firmatı arayıp stok durumunu ve size uygun kadro boyu için danısın !!

4. bass

bass Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim. Peki bisikletcim.com güvenilir bir site mi? Ben hiç internetten alışveriş yapmadım da.

5. Semih Temiz

Semih Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    1,80-1,85 boy için 18-19 inclik kadro boyu
    1,85-1,90 boy için 19-21 inclik kadro boyu tavsiye edilir.
    Daha önce böyle bir site duymadım. Senin boyun 1,85 olduğuna göre en ideal kadro boyu 19 inc olur. Daha önce böyle bir site ismi duymadım. Mağazadaki fiyatları inceledim. Fiyatlar diğer mağazalardan oldukça ucuz. Sanırım yeni açılmış bir mağaza yada müşteri toplamak için kampanya yapıyorlar. Bisikleti sipariş etmeden GürkanKaş ın dediği gibi önce mağazayı mutlaka ara ve stok durumunu ve sana uygun kadro boyunda bisiklet olup olmadığını sor. Aksi halde sen sipariş edersin parayı da yatırırsın adamaların elinde 16 inc kadro boyuna sahip bir bisiklet vardır ve bu bisikleti sana gönderirler. Bisikleti kış sezonunda almaya bak, bahar gelince fiyatlar fırlayabilir.

6. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bu siteden alışveiş yapan var forumda ama stok durumu nedeniyle bir hayli sorun yaşadı.onun için her zaman online alışveriş yapmadan önce genelde alışveriş sitelerinde firmaların telefon numaraları olur oradan firmayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

7. bass

bass Üye

Seviye:
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. 1 ay içinde alsam fiyatlar uygun olur değil mi? Ben İzmir'deyim fiyatlara bakacağım piyasadan haberim yok.

8. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    İzmir Ata bisiklete danışın derim onlar daha ii yönlendirirler sizi ayrıca oradadanda kaliteli bisiklet alabilirseniz bütçenize uygun ve hemde deneyerek almış olursunuz ;)

9. bass

bass Üye

Seviye:

İzmir Ata bisiklet mi? Bilgi verebilir misiniz? Nerde vs. Ya bu arada fiyat bilgisi olan var mı?