Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron xc 1000 mi yoksa bianchinin Dag Bisikletlerimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cemberk Din tarafından paylaşıldı.

1. Cemberk Din

Cemberk Din Yeni Üye

Seviye:
    merhba abiler ben yarın bi bisiklet almaya gidecem bursada yasıyorm Aydın bısıklete gıdecem kron xc 1000 diyorum babama ama dior yarın öburkün bişiy olur istanbula götürürüz servis için o yüzden babam bianchi diyor ben iyi bi bisiklet almak istiyorum o yüzden size ispat ettirmek istedim ... herkeze iyi pedallar . :) :) :in:

2. Aykut Özkurt

Aykut Özkurt Yeni Üye

Seviye:
    Türkiye'de satılan Bianchi'lerin çoğu tamamen Türkiye'de tasarlanıp üretiliyor ve pek iyi olmuyor, iyiyse de gereğinden pahalı oluyor.

Zaten iyi bir bisiklet alacağın için pek sorun çıkmaz. Ufak tefek şeyleri kendin düzeltebilirsin zaten.

Keşke dağ bisikleti yerine şehir bisikleti tercih etsen ama kararını vermişsin galiba.

3. Göksun Dizdar

Göksun Dizdar Yeni Üye

Seviye:
    Kron xc - 1000 gerçekten harika bir bisiklet. Donanımsal açından da öyle.Kesinlikle Kronu alın.

4. Berkhan Bayraktar

Berkhan Bayraktar Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bianchi'nin bisikletleri pek iyi olmuyor. Orijinal Bianchi'yle alakası yok yani. Kron al zaten sorun çıkarsa da gider şehirdeki bir bisikletçide yaptırırsın.

5. Cengiz ADANUR

Cengiz ADANUR Aktif Üye

Seviye:
    Aldın mı bisikletini Cember? Babayı ikna edebildik mi bakalım? :D Dilersen aldığın zaman fotoğrafını burada bizimle paylaşabilirsin..

6. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    bianchi megadan asagısı alınmaz oda en son ozdılekte kampanyalı satılıyordu 1450 tlye sanırım ben eskıden kron ıstıyordum xc1000 ama sonradan kadro dızaynı hosuma gıtmemeye basladı 20 " asagısı . alvıo sete dıcek yok.tabıkı.