Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron XC 1000-Kadro Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında emin tak tarafından paylaşıldı.

1. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar XC 1000 bisiklet almayı düşünüyorum.20" kadro'nun rengi her şeyi çok güzel..Boyum 180 cm.Efor'u aradım 18" kadro siyah beyaz dedi..Füme kadro sadece 20" olarak varmış.Efor da ki yetkili " 20" ama eğimli kadrodur ve 19" gibidir" dedi.

1-2 gün içinde gitmeyi düşünüyorum gidon-sele ayarıyla çok uygun bir bisiklet olur mu?

Bu kadroyu her boyutta üretmemeleri kötü olmuş tabi 16" alacak olanlar şöyle bir ahh çekerler heralde:)

2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Söylediğiniz konuyu bilemeyeceğim ama ben dün dediğiniz renk ve modelden aldım. Çok uzun süredir bisiklete binmemiştim ve o kadar mutlu oldum ki.. çok rahat bir bisiklet. rengi de çok güzel. fotoğraflarını yakında paylaşacağım zaten..

Kız arkadaşım için de 16" aldık, onun rengi de çok güzel bu arada, kırmızı-siyah, harika bir parıltısı var =) yanyana o kadar güzel görünüyorlar ki =)

dipnot: bu arada boyum da 1.98, o yüzden 20" çok rahat oldu..

3. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Sağolun,zaten sizin açtığınız topiği takip ettim bende..18" kadroyu gördünüzmü siyah-beyazmış..Resimleri web sayfalarına koymadıkları için göremedim.Ama füme kadroyu kim dizayn etmişse eline,koluna sağlık:)

4. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Resmini gördüm 18" in..Tam bu esnada Burdur'dan birisi 18" kadro bisikletinin fotoğrafını yayınlamışş..Ama ben füme kadroya takılıp kaldım..

Boyut önemli kabul ediyorum ama Füme kadro çarptı beni:D

5. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    size daha fazla ne kadar katılabilirim bilmiyorum..
    ilk araştırmalara başladığımda renk hiç önemli değildi benim için, boyuma uygun olsun ne renk olursa olsun diyordum, fakat metin bisiklet'te füme xc1000'i gördüm ve o günden sonra "evet" dedim "ben bunu alacağım".. Dediğiniz doğru, gerçekten çarpıyor insanı =)

6. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hocam boyum 183 19" kadro kullanıyorum ve çok rahatım. 1-2 gün içinde gitmeyi düşünüyorum demişsiniz bence gittiğinizde şöyle bir deneyin, deneyerek alın :) Bu arada bisikletim Sedona 311, tur bisikleti kullanıyorum. Dağ bisikletiyle arasında fark vardır sanırım.

7. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    En iyisi görüp bisiklete binip denemek lazım gerekirse sele-gidon ayarlarıyla en uygun konuma getirmek.Adam 19" kadro gibi dedi..19" kadroda 180 cm ler için uygun yazıyor sabit konuda...

Yok alamazsam kızarım artık ne diye böyle güzel üretiyorsunuz diye:D

8. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Heralde 18" alcam gibi..Tavsiyeler düz yolda hiç bir problem olmaz ama arazide sıkıntı çıkarır yönünde oldu..Yardımcı olanlara teşekkür ederim.18" in de kadrosu gayet güzel ama 20" in kadrosu sıradışı ve sadeliği beni etkiledi.

Kron'un bu kadar güzel kadroyu en çok satan 18" kadrosuna uygulamaması şaşırtıcı..

18" XC 500 kullanıyorum boyutuda gayet uygun bana..Kardeşime vereceğim için XC 1000 almayı düşünüyorum..18" ile yola devam inşaallah:)

9. Emre Gözütok

Emre Gözütok Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende de XC1000 beyaz rengi var ben de füme rengi olana vurulmuştum. Fakat boyum 1,73 o yüzden o çok büyük geldi. Ben de beyaz ve kırmızıyı sitelerde görüyodum hiç hoşuma gitmiyodu. Fakat gözümle gördükten sonra beyaz çok hoşuma gitmeye başladı bence gidin bir görün. İnanın beyaz da çok hoşunuza gidecek. :)

emin tak bunu beğendi.
  10. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    TEşekkür ederim tavsiyeniz için benim hoşuma gitti zaten sadece füme olan modele "işte budur" dedim..:)

Emre Gözütok bunu beğendi.
  11. Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    benimde füme rengi xc 1000'im var. Boyum 1.77 ama 20" kadro oldukça rahat geliyor bana ve hiçte bir sıkıntı yaşamıyorum

12. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim..Düz yolda gayet iyidir ama arazide durum ne olur ?

Onu merak ediyorum...

13. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar XC 1000 i aldım en yakın zamanda fotoğraflarını eklerim..

İlk başta Füme aldım 20" ama büyük geldi bugün sabah 18" ile değiştirdim..

Sağolsun Efor bisiklet anlayışla karşıladı ve bisikleti değiştirdiler ama 20" olan bisiklet çok güzel ama boyu nedeniyle hiç içime sinmedi.

Hayırlısıyla XC 1000 ile devam..