kron vs geotech

Tepki
0
arkadaşlar burada okuduğum kadarı ile kron iyi bir marka ama hicbir yabancı sitede kronla iligili ne bir ilan nede bilgi goremedim:( . ote yandan Geotech firmasi ile ilgili pek bir olmamasının yanı sıra geotech firması bircok yabancı sitede ve ozellikle downhill ve MTB yarışları içeren sitede yer alıyor. Benim kafam iyice karıştı ne yapacağımı bilemiyorum. lütfen bu iki firma ile ilgil ve karşılaştırdığım iki bisiklet le ilgili yorum yapın.

(link)

(link)

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkür Ederim.

SAYGILAR

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Giriş seviyesinde fiyat/performans olarak Sedona ve Drag markalarını öneririm.

Tepki
0
Selim Bey bu iki marka yı da araştırıcam. Peki bu iki markada önerebileceğiniz modeller varmi

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kron da Geotech de yerli markalar. Bu nedenle yabancı bir sitede karşınıza çıkmaması çok doğal.
Diğer yandan acaba gördüğünüz Geotech değil de Corratech olabilir mi acaba?

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
geotech yerlimi;musso firması nerde malezyada değil mi?malezya malı olarak biliyordum ya yanlış mı biliyorum acaba.

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
geotech yerli malı olsaydı zaten ismi ahmet mehmet olurdu ama yerli malı değil hakiki çin malı ama yerli oluncada illa dandik olması gerekmez bazı arkadasların heralde yabancı mal kullanma hastalığı var heralde ben geotech expert kullanıyorum amatör kadro ama cok dayanıklı harika bir kadro bana sorarsanız kronmu geotech mi bence geotech

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
arkadaş almış geotech race çok hafif disk ve teker mil yuvaları o kadar milimetrik yapılmışki,kadro gerçekten paket gibi tam otaraklı ve sağlam yapılmış, boruların iç yapımı çok kalın sağlam ve hafif olması kadronun sağlamlığını ispatlıyor, ama açıları hakkında hala bilgi alamadım uzmanlardan bekliyorum kronla aynı mı acaba açıları?

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
Geotech güzel ama boy seçenekleri yooook..

Kron ise her boya hitap edebiliyor.
İkiside çin malı ekonomik on numara kadrolar.