Kron TX2000 almalı mıyım? Yoksa bu paraya Cube, Sirrus vs. mi almalıyım?

kaydogdu

Aktif Üye
Tepki
332
İsim
Kenan Aydoğdu
Bisiklet
Carraro
Salcano NG 650V sahibiyim, kış dönemi sezon dışı fırsatlarını da değerlendirerek yeni bir şehir/tur bisikleti alma hedefim var. Yaptığım incelemeler ve forumda okuduğum bilgiler ışığında bir karar vermeye çalışsam da başarılı olamadım. Ortalama 2.500 TL bütçe ile üst seviye donanıma sahip Kron TX2000 iyi bir seçenek olarak karşımda duruyor çünkü yaşadığım şehirde servisi var, donanımı yüksek, amacıma uygun gibi görünüyor. Yine de sormak istiyorum, bunun yerine Cube, Sirrus Elite ya da Merida'nın bir modelini seçmeli miyim? Hafta içi 20-30 km'lik kısa binişler, hafta sonu 80-100 km'lik turlara çıkıyoruz, İnşallah önümüzdeki bahardan sonra da 2-3 günlük kısa turlar düşünüyoruz belki çok ileride uzun bir tura çıkabilirim. Biliyorum benzer sorular çok oluyor ancak gerçekten çok kararsız kaldım, yardımlarınıza ihtiyacım var, özellikle Kron tercihi pişman eder mi? Teşekkürler, saygılar.

Scudo

kaydogdu

Aktif Üye
Tepki
332
İsim
Kenan Aydoğdu
Bisiklet
Carraro
@onur mutlu Merhaba, TX2000 almadım, Sedona 410 aldım ve gayet memnunum, TX 2000 özellik olarak 410'dan iyi duruyor ancak neredeyse yarı parasına 410 bulunca ve forumda da olumlu geri bildirimler görünce Sedona tercih ettim. Tercihimden dolayı çok memnunum gerçekten iyi bir bisiklet ve işini iyi yapıyor, basit, sade, hafif.

• Beğen
Tepkiler: onur mutlu

Erhan35

Üye
Tepki
8
İsim
Erhan
Bisiklet
Bianchi
Bende kron dusunmeye basladim , yorum yapan olmamis mosso 770tb mi yoksa kron tx 2000 mi kararsiz kaldim