Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron Tourer İncelemesi - Al ya da Alma Durumu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Enes D. tarafından paylaşıldı.

1. Enes D.

Enes D. Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar şu an ihtiyaçlarıma ve bütceme en uygun olarak bu bisikleti buldum. Kaçkar Bisiklette 720 TL. Amortisör kitleniyor galiba. İstanbul'da şehir içi ulaşımda ve turlarda kullanmayı planlıyorum. Hızı ve rahatlığı seven birisiyim. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda bu bisiklet nasıldır?

http://www.kackarbisiklet.com/tr/pr...CID=14&PID=1147&probrand=&prosize=&procolour=

Ayrıntılı bi şekilde her şeyi anlatın lütfen. Alayım artık bi bisiklet.

Aynakolu 42-34-24 olduğu için hız yapmaya pek müsait değil sanırım. Bunu bi şehir bisikleti aynakolu ile değiştirdiğim taktirde nasıl olur? 48-36-26 var kafamda.

Bisiklette hızı sağlayan faktörler nelerdir arkadaşlar?

Bi de bisikletin eksik gördüğünüz noktalarını yazarsanız ben ilerde onları yükseltebilirim belki. Şimdi çok anlamadığım için bilmiyorum.

2. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Maşa yönünden zayıf . Salcano city sport 40 ile kıyaslarsak salcano masa yönünden biraz daha iyi.Diğer özellikleri hemen hemen aynı zaten . Ama siz derseniz görüntüsünü beğendim maşayı yukseltebilirim o zaman alınabilir.

3. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano City Sport 40 bulabilirsin o fiyatlara. hatta elden bulursan pazarlıkla cs30 bile bulunur.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=124308 700 liraya almıştı diye biliyorum konu sahibi.
    cs 27vs 2012 model... bulabilirsen en iyi seçeneğin budur bu fiyata. aldığı yerde birkaç tane daha vardı en son.