Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mertcan Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Mertcan Öztürk

Mertcan Öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Uzun süredir forumu araştırıyorum. Kafam iyice karıştı. Fakat bütçeme uygun ve kaliteli bir bisiklet olarak Kron daha sıcak gelmeye başladı bana. Sağlammıdır diye sormuyorum, çünkü araştırdığım kadarıyla herkes çok memnun. Ayrıca ömür boyu kadro garantisi de veriyor sanırım.

Bütçeme uygun bisiklet XC250. Daha çok şehir içinde kullanacağım, fakat engebeli yerlerde de kullanacağım. Kron XC250 düşünüyorum ama sizin de önerilerinize ihtiyacım var. XC500, XC250'den farklı özellikleri nelerdir ve aradaki fiyat farkına değer mi?

Teşekkürler

2. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben kron un 2007 ve 2009 kadrolarını baya beğenmiştim fakat bisiklet olarak bana kalırsa pek bir şey ifade etmiyor çünkü bisikletin kadrosu dışında hiç bir parçası o paraları hak etmiyor örneğin 2009 xc1000 bisiklet acera donanımlı ve topgun gibi bir maşası var ve istedikleri fiyat 800 tl civarındaydı sanırım bana kalırsa kron kadro dışında hiç bir para hak etmiyor

3. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    benim önerebileceğim bisiklet salcano astro olabilir yada ng650 seçim size kalmış ama bence biraz daha para biriktirip bütçeyi genişleterek daha iyi bir şey almalısın

4. Mertcan Öztürk

Mertcan Öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yardımınız için teşekkürler fakat şimdilik pek pahalı olmayan ama dayanıklı bir bisiklet düşünüyorum. :)

Ayrıca Kron'dan başka "Whistle Miwok 1054V" nasıl bir bisiklet? İkisini karşılaştırınca hangisini seçersiniz, artı ve eksileri nelerdir?

5. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kronun muadil x markalara göre hiçbir parçası standart değil kron kafasına göre donanım kullanıyor aynı modellerinde bile.. örnekte verebilirim maşaları xcm yapıyor sonra xct yapıyor. vb lastiklerini cst de yapıyor maxxis advanture gibi:-((
    Kron alma asla dostum..
    Trek-scott-sedona-cannondale-carraro-marine- düşük modellerine bak en azından kadroları çok sağlam zamanla kompenent yükseltirsin..:in:

NSDL bunu beğendi.
  6. Mertcan Öztürk

Mertcan Öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kafam iyice karıştı şimdi :( Biraz daha araştırmam gerek sanırım