Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron Rocket Nasıldır ? Alınır mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Kazım Güler tarafından paylaşıldı.

1. Kazım Güler

Kazım Güler Yeni Üye

Seviye:
    Sizce alınır mı arkadaşlar? İkinci el alacağım arkadaştan 1100 civarı bir paraya gelecek herhangi bir sorunu yok.

2. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bence gerek renk gerek ekipman olarak oldukça iyi fiyatı. Ağırlık konusunda emin değilim ama 9.5 kg kadar olacağını tahmin ediyorum bisikletin. Bu fiyata alabileceğin en iyi bisikletlerden biri diyebilirim:)

3. kalenderzade

kalenderzade Yeni Üye

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Bence de bu fiyata alınacak en iyi bisikletlerden biri.. Şimdiden hayırlı olsun :))

4. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Sıfırına 2000-2250 TL fiyat isteyen firmalar var. Bahsettiğiniz fiyata alınabilecek en iyi yol bisikletlerinden bir tanesi diye düşünüyorum.

Şimdiden hayırlı olsun. :)

5. Kazım Güler

Kazım Güler Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler arkadaşlar hayırlısı ile haftasonu alacağım. Ama krondan çekiniyorum. Daha önce xrs 300 namı diğer kaynaklı su borusu kullandım. Ağır bir bisikletti ama komponentler sorunsuzdu. Kron xc-250 ye geçtim hem de sıfır aldım ama kron bana çok çektirdi her hafta başka bir arıza. Kendi arkadaşlarım da diyor kron alma diye. O yüzden biraz çekiniyorum. Pınarelli bisiklette xrs 800 ya da xrs 800 sora var fiyatı uygun. Onu da alabilirim hem de daha az para harcamış olurum sizce ne yapmalıyım?

6. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    donanım olarak her türlü bir gömlek üst. Ayrıca mtb bisikletler biraz daha komplex yapıya sahip ve komponentlerde opsiyonel olarak seri dışı parça takımına oldukça müsait. Seri dışı demek benim gözümde sorun demektir:) Fakat yol bisikletlerinde genel olarak en düşük parçalar bile oldukça kaliteli. Yani donanımsal sorun yaşamazsınız. Tek sorun montajlamayla ilgili olabilir fakat o da rahatça halledilebilir diye düşünüyorum. Bu nedenle salcano xrs 800 modeline kaymanız bence oldukça kötü bir tercih olur.