Kron Mu Salcano Mu ?

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Merhaba Pedal Çeviren Herkes

Bu sene 2013 model kron xc150 ve xc250 modellerinin güzel olduğunu söylüyolar pek emin değilim ama yine de sormak istiyorum sizce nasıllardır ?

Salcano modellerinde Salcano Ng 650 modeli Donanım olarak fiyata göre idare eder ama yine de onu almakta da emin değilim salcano çok çabuk sıkıntı çıkarıyo diyolar ne yapmalıyım sizce ?

Bir de Carraro modellerinden 417 Turner sizce Kaliteli mi ve de uygun fiyata hangi bayisinde bulabilirim ????? Yardımcı olun lütfen

Scudo

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
dostum kron xc 250 iyi bisiklet , ng 650 de aynı 2 sı giriş seviyesi 2 sıde alınabılır . ıster ng650 i al ıster kronu . kron xc 150 de fena degıl bütçeni zorlamak ıstemıyorsan onu da alabılırsın . Ama forumda cok fazla salcano , kron dusmanlıgı var . Zaten gelır derler yok maşası bılmem neymıs yok seyı bılmem neymıs tırında vırında zırında zırlarlar . Ben 8 9 aydır kron xc 250 kullanıyorum ama forumda o mesajları gorunce acayıp sınır oluyorum , altımdakı bısıklete mı ınanayım forumdakı yazılara mı arada cok fark var . Zaten eger konuyu gorduyse birisi hemen atlayıp zoom maşa var çok kötü hemen degıstır felan der bı ıhtımal . Bir baskası da yorumlarını okumadan sedona onerebılır :D

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kron XC250 saydığın bisikletler içinde fiyat/performans olarak en iyi bisiklet.

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
ben kron xc250 alacaktım ama alacağım site sorun çıkartınca ve bu konularda biraz bilgi sahibi olunca kilitlenebilir maşalı salcano almaya karar verdim bugün hepsiburadadan sipariş verdim 3 güne falan gelir. resimlerini konu açıp koyacağım :)

Tepki
0
forumda (sanki parayla tutulmuşcasına) sedona fanboyları var. yok sedona'nın şurası böyledir, kadrosu kron'u havada salcano'yu karada alır falan fişmekan neyse konuya dönelim. ng650'li fena değil ama kron xc 250'ye göre sade kalıyor. kron'un tasarımında daha fazla durulmuş gibi. ben olsaydım kron xc 250'yi alırdım.