Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kron Kadro

Konu, 'Kron' kısmında Surrender tarafından paylaşıldı.

1. Surrender

Surrender Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Beyler herkese merhaba :) Bir sorum olacak Kron'un her modeli için kadrolarında ömür boyu garanti var mı ?

2. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Öncelikle ömür boyu garanti kavramına açıklık getirmek gerekiyor. Bu kavram çok meşhur yabancı markalarda da geçerli olmak üzere ürünün ticari kullanım ömrü ile sınırlıdır ve bisikletlerde 10 - 15 sene ile ifade edilir. Ayrıca sınırsız garanti diye bir şey yoktur, ürünün kullanım amacına uygun kullanılması durumunda olabilecek sorunlar garanti kapsamındadır.

Sorunuzun karşılığı ise yanlış bilmiyorsam XC 250 bu tanımın ( ömür boyu garanti ) dışında kalıyor.

Not: Burada her yazdığım kelimesi kelimesine kesin değildir. Genel anlam olarak değerlendiriniz.

3. Surrender

Surrender Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Açıklama için teşekkür edrim hocam :) Bizim bir arkadaş Xc 750 modelini alacakmış . Ben tavsiye etmedim daha o bisiklete vereceğin paranın üzerine biraz daha koyup daha iyi bir bisiklet alabilirsin dedim . Bisikletin kadrosunu savunmaya kalktı . En azından kadrosu ömür boyu garantili dedi . O yüzden bu konuyu açma gereği duydum . Tekrardan teşekkürler iyi günler :)