Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron 2014 modelleri

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında sedir90 tarafından paylaşıldı.

1. sedir90

sedir90 Üye

Adı:
    Kürşat ERKAN
    Seviye:
    Değerli arkadaşlar 23 .12.2013 tarihinde Kron bisikletin 2014 modellerinin tanıtımı yapıldı bayilere.Ancak internette ne kadar aradımsa ne bir resim nede başkaca bir şey bulabildim.Bilgisi olan arkadaslar varsa yada resim sunabilecek sevinirim.

2. BünyaminÇ.

BünyaminÇ. Üye

Seviye:
  3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bir çok yeni model gelmiş, güzel canlı renkler, yol bisikletleri ailesini genişletmiş daha ne olsun...
    Sedona ve Kron iyi işler çıkardı ama Salcano'yu yine hiç beğenmedim aynı tasarımlar aynı renkler...

Berke bunu beğendi.
  4. çağrı ekşi

çağrı ekşi Kıdemli Üye

Seviye:
    Renklere aldanmayın . Kron bence çok kalitesiz sadece kadro açısndan değil bana gore bir markanın kalıtesını o şirketin politikaları da beliırler kron bu konuda çok zayıf. Yıne burada okumuştum bir arkdaşın goant bısıkletı kırılıyor ve aynından olmadığı ıcın bır ust modelını verıyorlar garantı kapsamında, kronda boyle bırşey yok malesef ne olursa olsun kullanıcı hatası deyip değiştirmiyorlar

5. A.Aşkar

A.Aşkar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    +1

Çoğu kişi Gürkan Genç'ten tanıdı kronu , Geçen bir arkadaş bisikleti incelerken bakmış kadroya , made in china yazıyormuş bazı parçalarda.

çağrı ekşi bunu beğendi.
  6. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    salcano 2014'ler geldi mi?

7. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  8. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İnşallah yeni modellerinde o kendi ürettikleri maşaları kullanmamışlardır :eek:ut: 670 liralık bisiklette bile XCM varken :D

Bence Salcano bile Kron'dan iyidir. En azından yerli satıcı ve az ekmeğe çok köfte yapıyorlar :D

9. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bazı markalar hariç çoğu marka-model zaten çin ve taiwanda üretiliyor bakın trek kadroları bile Made in China imzalı Çin bu global pazarda en büyük üretici kimse aksini iddia edemez.Ama kim nasıl ve ne kalitede isterse o kalitede özellikte parça bisiklet yaptırır Çin bile olsa kalitesiz değildir.

gok bunu beğendi.
  10. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Piyasa'da üretilen bisikletlerin yüzde 80'i Japonya,Tayvan ve Çin'de üretiliyor.Senin dediğin bisiklet xc150 evet altında Made In Chına yazıyor.Kron maşa hariç iyi bisiklet gerçi xc 750 ve üstü seriler iyi.Kron xc 500 940 lira,Xc 150 600 lira fiyatı var.

11. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bugün 2014 kron kataloğuna baktım ama pek ilgilenmediğimden donanımı incelemedim.
    fiyatları da görmüştüm, sadece xc 750'nin 700 küsür dolar olduğunu hatırlıyorum.

"kendi ürettikleri" derken? markasının ne olduğunu belirtmeden üstüne kron stickeri yapıştırdıkları mı diyorsun?

ayrıca "salcano bile" diyerek sanki salcano kötü ama kron ondan da kötü der gibi bir cümle kurmuşsun.
    salcano fiyat/performans oranıyla piyasadaki en iyi marka çoğu seviyede...

12. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    az önce feysbuktan kronun 2014 modellerine baktım da geçen senenin tekrarından başka bir şey göremedim , hele o yol bisikletleri nedir öyle ..yol bisikletinin kendine özgü bir zarafeti olur değil mi? Yerli piyasanın büyük oyuncularından biri olacaksın ama yol bisikletine düzgün bir gidon bile takamayacaksın, bu nasıl bir saçmalık?

Tolga Günsezer bunu beğendi.
  13. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kronun son senelerdeki ilgi ve alakasi benim gibi kron fanatiklerini bile uzmektedir.
    Tum bunlardan haric olarak gecen sene elimdeki kadroyu gene baska bir kron ile yenilemek istedim lakin hem renk hem tasarim olarak pekte hosuma gitmedigini soylemem gerek...
    resimdeki kadro elimde ve halen sorunsuz sualsiz sekilde kullanmaktayim. Kronun ilk snelerde cikardigi kadrolari gorupde begenmeyen yoktu... hatta elimdeki kadronun merida ile beraber uretildiginin ve malzeme-tasarim farkliliklarinin bulunmadiginida okumus zamaninda hem bu forumdan hemde diger turkce forumlardan 2007-2007 senelerindeki kadrolar begeni toplamisti ki gene hatirlarim o zamanki alanya ve kapadokya yarislarinda derecesi olan bir kadro serisi idi.

gok bunu beğendi.
  14. Mehmet Ali EREN

Mehmet Ali EREN Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kron xc 4000 kadroya deore xt set ariyorum. 0 542 839 37 94

15. aksakpedal

aksakpedal Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    merhabalar. bende xc 4000 var ve girip çıkmadığım çamur balçık patika stabilize asfalt kayalık toprak ve hatta yol bile olmayan orman içleri. bir gram problem yaşamadım. sağlamlık bakımından bence çok iyi 30 km hızla taşlı yollardan inmek tek amortisörlü bisikletle epey sıkıntılı gelir kimine ama kron bu konuda hakkını vermiş. ha servis ağı ve şirket politikaları konusunda haklı olabilirsiniz. ama belirli bayiler için bunu söylemek yersiz olur. çok üst düzeyde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayi ve servisleri de mevcut. örneğin İSTANBUL PENDİK EFOR BİSİKLET, SİRKECİ EFOR BİSİKLET. diğer bayilerde yüzüne bile bakmadılar bisikletin ama bu iki bayi kesinlikle işlerinin hakkını verdi. saygılar.

16. Atalay Mete

Atalay Mete Kıdemli Üye

Seviye:
    Facebook taki görüntülerle değerlendirmek insafsızlık olur. Kapalı mekanda tepe flaşla çekilmiş fotoğrafları yayınlamak hata olmuş.
    Bayiler 2014 konusunda çok umutlu konuşuyorlardı. Dağıtıcı firmalar kur hareketleri nedeniyle fiyat listelerini, dolayısıyla kataloglarını erteliyorlar. Euro fiyatlı kataloglar el yakıyorlar.