Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kron 2010 model çizimleri

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Serkan Çelik tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben eskişehirde ****** ve orda çizimlerini gördüm isteyen varsa çizimlerini görmeye gidebilir.kron 2010 modellerinde bahsettiğim gibi renkelr çok güzel anlatılmaz yaşanır :d isteyen varsa gitsin görsün en azından bi fikir sahibi olursunuz ;)

yiğit_kara26 bunu beğendi.
  2. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:

en son ne zaman gittin oranın sahibi sezgin abi yeni getirdiği parçaları dükkanda sığdırabilmişmi :D

3. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    sığdırmış :D bence sende biran önce git gör ay sonunda bisikletler gelmeye başlıcakmış bu arada

4. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    tamam bu hafta içinde gidip bi bakayım :) saol :)

5. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    Bak bak :D belki bi kaç bisikletinde modelleri gelmiştir.Bende haftaya tekrar gidicem her halde o zaman gelmiş olur

6. Mustafa Fatih Tahta

Mustafa Fatih Tahta Aktif Üye

Seviye:
    ben bugün gittim baktım ve gerçekten güzellermiş xc1000 in kadrosu 2009 xc4000 gibiymiş galiba bir an önce çıksa da krona devam mı yoksa sedona mı karar versem artık;)

7. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    sedona hala belli değilmiş.biran önce belli olsa ama ben galiba kararımı xc1000den yana kullandım sayılır bu arada başka giden varsa buraya yazsın

8. Mustafa Fatih Tahta

Seviye:
    aslında krona sempati duyuyorum ama bende 2009 xc1000 var ve açıları çok kötü o yüzden şuan renklerden çok açıları düzeltmek bence kron için daha önemli

9. Yasin Kukur

Yasin Kukur Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Oraya gidemeyeceklerde var dimi? Çekseydiniz resimlerini veya internetten bir yol gösterseydiniz daha iyi olurdu.

10. Mustafa Fatih Tahta

Seviye:
    peki sence bağlı olduğu firmanın çizimlerini bize verir mi?

can demirel ve Serkan Çelik bunu beğendi.
  11. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    yeni bisiklet yoktu bu gn gittik de (11.02.2010) yeni parçaları yerleştirmiş sezgin abi ama yeni bisiklet gelmemis ama bir kaç haftaya gelecek dedi yeni parçalar ve bisikletler

12. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    az kaldı :D bende gün sayıyorum bu arada çizimleri gören arkadaşlar yorumlarınız neler ben mesela xc 1000in beyazını almayı planlıorum bu arada sezgin abinin dediğine göre boyuna seleye kadro üstüne kertenkeleler olacakmış ama tam belli değilmiş eğer öyle olursa çok güzel olur :d

.Bisikletle ilgili bilgiler,bisiklet fiyatları mtb bisiklet özellik bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.Yeni açıldığı için henüz birşey yok bu hafta yada önümüzdeki hafta **** bisiklete gelecek bisikletlere ve o bisikletlerin özellikerine bakabilirrsiniz

Arkadaşlar kadro çizimleri (sadece xc 500) internete koyuldu. Kadro çizimlerine ************ulaşabilirsiniz

Aykut Yerce bunu beğendi.
  13. can demirel

can demirel Aktif Üye

Seviye:
    acaba kadro satısı olcakmı ?

14. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    Ben tam olarak bilmiyorum.Ben sorup tekrar cevap atarım ama bana göre parça satışıda olur

Ayrıca sizce bisiklet nasıl birde unutmayın bu sadece xc 500 çizimi diğerleri yok.Bana göre en iyi çizim xc 2000 beyazda olmuş keşke onlarıda görebilseniz ...

Evet yeni sezonda kron ve sedonanın kadro satışları olacak

15. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    Demokratik bi ülke....
    ama yazdığımız şeylere bile sansür konulmuş burda herkes d bisikletinin reklamını yapsın kimsenin sesi çıkmasın biz m bisikleti deyince 20 gün bisiklet foruma gireme.Tamam facebooktaki sayfayı söylediğim için suçlu olabilirim(-ki değilim) bari m bisiklet yazınca sansür koymayın
    ********* bisikletten saygılar (ANLAYANA)

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  16. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Serkan Çelik bey şansınızı çok fazla zorluyorsunuz.

Forum kurallarını hatırlatarak size özel mesaj ile, kimsenin görmediği yerden forum kurallarını hatırlattım.
    Forumumuzun bir sponsoru olduğunu ve başka bisiklet firma reklamlarını facebook üstünden yapmayınız yapacağınız paylaşımları facebook linki vererek lütfen yayınlamayınız, eğer çizimleri yayınlamak istiyorsanız, facebooka yönlendirdiğiniz yerdeki çizimleri, direk buraya atınız diye rica ettim.

Karşı mesajınızda, ben facebooka attığım çizimleri burada paylaşamam deyip, sildiğimiz facebook linkini gözümüze sokar gibi gene yayınladınız..

Ve bu link direk şehrinizdeki bir bisiklet firmasının reklamını içeren ve o bisiklet firmasının linki.

Sizi ilk olarak 3 gün yasakladık. Sonra gelir gelmez, bir daha aynı linki verdiniz uyarılarımıza rağmen, Bunun üzerine 7 gün yasaklandınız.

Bu siteye üye olanlar, paylaşımlara bakanlar, paylaşımları bu sitede görmek isterler . Yoksa herkesin facebook gibi başka sitelerde de üyelikleri var. İsteyen direk gider facebooktan bakar. Ama buraya paylaşımları incelemeye gelmiş bir üyeyi, hiç bir paylaşım yapmadan direk facebook sitesine yönlendirip, bir başka bisiklet firmasının linkine yönlendirirseniz, bu forum kuralına da aykırıdır, burada paylaşımları incelemeye gelen bir üyeyede saygısızlıktır.

Eğer bu şekilde başka site linki vererek ve yukardaki gibi, tek bir mesaj daha atarsanız süresiz anında yasaklanacaksanız.

Hem haksız, hemde güçlü diye buna denir.

Buraya yazınca da, herkes olayı bilmediği için, masum üye yasaklandı diyor.

Bu burdan size son uyarıdır.

çaylak26 ve Mustafa Fatih Tahta bunu beğendi.
  17. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    Benim amacım reklam yapmak değil efor bisiklet vs bunlardamı sponsor onlar yazılınca hiçbişi olmuyo ben yazınca yıldızlı uyarı
    Masum üye yasaklandı değil bunu sadece bana yapmadınız ben biliyorum başkalarınında başına aynı şey geldi sadece masum üye ben değilim yani...

18. Serkan Çelik

Serkan Çelik Üye

Seviye:
    Ayrıca benim facebooktaki sayfada ki resimleri buraya atamadığımıda söyledim

19. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Aramızdaki yazışmayı noktası virgülüne yayınlıyorum.( sadece facebook link ve bisiklet firması editlenmiştir. . ) Resimleri atamadığını değil koyamayacağını yazdın arada çok fark var.

Hem haksız hem güçlüğün buraya kadarmış Güle güle. .

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.