Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit Dönemi Bitiyor - Son Gün 31.01.2014

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
torba tasarı görüşmeleri 4 şubatta devam edicek internet erişimini de engellediklerinde yurtdışından alışverişide çok katı vergilerle yapacaklar daha ilerisi için söylüyorum artık internette alıp sattığınız her türlü ürün için de ek vergi çıkartacaklar yurtdışı alışverişlerde aldıkları gümrük vergilerini arayacaz...

Scudo

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Benim öyle bir derdim yok. Belki belli süre Almanya'da yetiştiğimdendir. Orada marka takıntısı yoktur. Ürünü eder fiyatta alıyorlar. Adamlar maaşıyla 2 bisiklet alıyor bizimkiler 2-3 ayda 1 bisiklet alıyor. bizlerin alım gücü belli. Cep telefonum bozulsa veya çalınsa 500-600 TL nakit para bulmak zorunda kalacağım. Android sisteminde bir sürü uygulama kullanıyorum. İş yapıyorum. Bu durumda ben cezalandırılmış oluyorum. Yasaklarla bir çözümü olmadığı haberde açıkça belli oluyor. Yasaklardan hayır eğitime evet diyorum.

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Turan Babacan

akrabalarım almanya ve işviçre fransa da yaşıyor almanyada olan bisiklet sever akrabalar geçen burdaki bisikletçiler cafe olarak kullanılıyor yazın açılıyor dediğinde şasırmıştım orada kiler gömlek değiştirir gibi aynen marka takıntısı olamadığı için bu tür takıntıları yok

bizim ülkemizde ise iphone 5 s çıktı hemen sıraya gir al bir alt modeli kullananlara karşı toplumda yavaş yavaş bir küçümse gözüyle bakanlar git gide çoğaldı...

aynı olay arabada motosiklette nerdeyse herşeyde var... bu tür insanlar için sanırım görgüsüzlük tanımı yeterli değil, hayır sen aç karnını doyurmazsın ama sadece insanlar ne der en iyisi benim olmalı diyerek zenginlik göstergesi olduğunu topluma empoze etmek için alt gelir seviyesinde ki insanları geleceği olmayan zımbırtılarla tüketim toplumu yaparak geçici mutluluk makinelerine bağlı aynen bilgisayara bağlanmış bitkisel hayata girmiş komada olan bir toplum olma yolunda gidiyoruz...

avrupada 19.yuzyılda hasta adam olarak anımsanan osmanlı devleti şu anda olmasa bile 22.yuzyıla yaklaşırken türkiye ismiyle 21. yuzyıl türkiyesi belgesellerinde şu şekilde, bu şekilde diye acaba nasıl anılacak çok merak ediyorum...

@Turan Babacan

İLk önce limitleri düşürmeyi denediler ama turkcell taahutlu cihaz kampanyalarına bakın hemen maddelerini değiştirdi

kredi kartı ile 24 ay taaahutle almak isteyenler için bankadan kredi kartına ek kredi tanımlanacaktır ve 24 ay taksit sayısı telefon faturasına ek gelicek taksit sayısından daha uygun fiyata taksitlendirilecektir

24 ay taksit yapıyorlar ve kartınızın limiti yetmese bile bir kaç banka için geçerli bu durum ek kredi tanımlıyorlar turkcele özel ve daha uygun fiyat ile milleti kredi kartından harcama yapması için faturalı hattı olanların faturasından ek ödeme yapabilmesine rağmen daha az para vermesini düşünmesini sağlayarak 24 ay kredi kartına ödeme yapmasının önünü açtılar bile çoktan...