Kramp sonrasi ağrı

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
Herkese merhaba;
Dun ertesi gun cok yorulmamdan dolayi (oyle zannediyorum) bacagima cok fena bi agri girdi. Dun gunduz vakti hep dolastim hic bir sıkıntı agri yokdu, fakat bugun sabah uyandigimda ustune cok fazla yuklenemedigimi farkettim. Asil sorum yarin yaklasik 120 km lik bir tura cikmayi düşünüyorum. Eger sabaha hicbir agri olmaz ise ciktigimda baglari kopartir miyi diye tereddut ediyorum siz ne dusunuyorsunuz? Yorumlar icin simdiden cok tesekkurler.

Scudo

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
masaj yapmanı öneririm özellikle ağrıyan bölgeye dakikalarca masaj dolgit veya voltoren emulgel mükemmel etkisi var bu kremlerin vede kas gevşetici haplar oluyor. zorlama derim dinlen bikaçgün yoksa daha şiddetli ağrı yapar hatta ciddi sakatlanmalara neden olabilir kendimden biliyorum iyi bir masaj sonrası dinlenme

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
Bugun full evde kaldım, rheumon sprey surdum majezik attim agrisi gitsin diye. Sizce agri kalmazsa sabaha cikabilir miyim bi sorun olur mu? @Melih Çolak

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
Bacağınıza kramp uyurken girmiş tabi hissedip çimdiklemek ve germek gibi önlem alamadığınız için maximum zarar oluşmuştur.
Uzun Tur'dan sonra mutlaka yatmadan önce masaj yada açma germe yapın büyük oranda etkiler. Eczanede şanlı diye bir krem var onu sürüp yatarsan sabaha kesiyor. En kötü durum 3 günde iyileşiyor. Çok yakar baya gözlerin yaşarır söylemedi deme

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kabadayi

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@Yigit Kabadayi kramplara karşı maden suyu tüketmelisin akşamları içebilirsin birde magzeyum hapları oluyor portakallı suyun içinde eriyip gidiyor bundanda içebilirsin :) valla çok aşırı bi zorlama yoksa sabaha geçer diye düşünüyorum ama sabah baktın ağrı var bence dinlen zorlamaya gelmez

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kabadayi

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@Zekeriya Çab
Hayir gece girmedi. Gunduz durup dururken girdi ve geçtikten sonra 1.30 saat disariya ciktim yurudum . Bu arada oneriniz icin tesekkur ederim goz onune alacagim

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@Melih Çolak
Magnezyum tozu almaya basladim dun aksamdan beri (suya karistirip içiyorum) .
Aynen ben de sizin dediginiz gibi dusunuyorum. [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak