Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kradenizli arkadaslar büyük tur için yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Feyyaz Alaçam tarafından paylaşıldı.

1. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    merhaba arkadaslar ben önümüzdeki yaz için bi projeye başladım.artvinin sarp sınır kapısından mersin e kadar türkiyenin hemen hemen bütün sahil seridini kapsayacak bi tur.sizden ricam artvin sarp sınır kapısından,ordu fatsa ya kadar ki yolun fiziki özellikleri ve temmuz ayındaki hava şartları hakkında bilgi istiyorum.yardımcı olursanız cok sevinirim.şimdiden teşekkürler... sevgiyle...

2. salvadore

salvadore Yeni Üye

Seviye:
    Ben giresunluyum ve ikametim de burada. Temmuz,agustos fark etmez, Giresun 2 günde bir yağmurludur. Çok şiddetli olmasa bile, hergün ahmak ıslatan yağmurları kendini gösterir. Giresun-Fatsa yolu gayet güzel; çünkü otoban daha bu yıl yapıldı. Giresun-Fatsa yolunu rahat alırsınız; ama öncesi için birşey diyemem.

Feyyaz Alaçam bunu beğendi.
  3. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Karadenizli olmasamda bu yaz Sarp'tan İnebolu'ya kadar pedalladım. Sarp'tan Samsun'a kadar çok rahat ve düz bir yol. Yeni yapılan sahil yolu oldukça geniş ve rahat. Ordu çıkışında 3778 metre uzunluğunda ki tünel'e bisiklet girmesi yasak. Yanlız rica edersen sana eskortluk yapabilirler. Tabi o kişinin insiyatifine kalmış.
    Samsun'un ilçesi Yakakent'ten sonra iyi çıkışlar var. Sinop, Ayancık, Türkeli ve İnebolu'ya kadar ciddi rampalar var. Devamı da öyleymiş ben gitmedim tabi.

Hava durumu ise arkadaşımın bahsettiği gibi. Yağmur her an olabilir. Ben Rize'de yediğim yağmuru hala unutamıyorum. :) Yağmur'a hazırlıklı ol.

Sevgiler...

4. aykut52

aykut52 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben orduluyum.serkan abimde tanir.o vakitlerde ordunun hava sartlarindan korkma.hava herzaman aciktir.yol ise cok guzel.kaymak gibi otoban.

Feyyaz Alaçam ve Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  5. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    hepinize teşekkürler arkadaslar... rotada sinop-çatalzeytin(kastamonu) arasını 1 gün diye planlamıştım 89 km.serkan abi sence bu şartlar altında yapılabilir miyim? yoksa biraz daha aza mı indirgesem

6. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Yaparsın kardeşim. Çok zorlamaz. Çatalzeytin-Abana arası rampalı. Türkeli dolaylarında da var ama çıkarsın.
    Ben Ayancık-İnebolu yapmıştım. Kaç km olduğunu şuan hatırlayamıycam.

Sevgiler...