Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KPDS 2010 Sonbahar'a giren var mı ? Varsa kaç aldınız ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Cem Şentin tarafından paylaşıldı.

1. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

5 Aralık 2010'da yapılan KPDS 2010 Sonbahar sınavı sonuçları, bugün nihayet açıklandı ! Az önce sonucumu öğrendim ve 90 aldım :D :D :D :D 2008 Kasım'da girip 73 aldığım KPDS'ye göre ilerleme kaydetmişim :) :) :) :) Merak ettim arkadaşlar. Bu KPDS'ye giren arkadaş var mı ? Varsa kaç aldınız ?

2. rdrd

rdrd Yeni Üye

Bu KPDS kolay geçti derken ve en az 60 ya da 65 beklerken 40 geldi. Şoke oldum.

3. krankmili

krankmili Onursal Üye

Seviye:
    Ben 2 Kasım 2008'de girmiştim.

Hiç çalışmadan ve soru tipini hiç bilmeden girmiştim, 67 aldım.

4. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Bazen saglik konularini yabanci literaturden Internet vasitasi ile arastirmam gerekiyor. Sonra ayni konulara Turkce sayfalardan bakiyorum. Gordugum su: bizde tip ilimi cogunlukla tercumeye dayaniyor. KPDS ise bu bozuklugu surekli kilan bir arizadan baska birsey degil. Ingilizce ogrenmek zorunda oldugu icin kendi bilimsel arastirmasini yapamayan bircok akademisyen taniyorum. Biliyorum, konuyla dogrudan alakasi yok ama soylemeden edemedim.

krankmili bunu beğendi.
  5. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    İlk kez hiç bir şey bilmeden 2003 Kasım'da Ankara'da girmiş ve 39 almıştım. 2. kez KPDS'ye sizin gibi 2 Kasım 2008'de girmiş ve 73 almıştım. Aradaki sürede İngilizce yükseklisans yapmam, ÜDS ve kPDS tekniklerini gösteren bir kitabı alıp çalışmam ve geçmişte çıkmış sınavları çözerek hatalarımı görmemin faydalarını gördüm.

krankmili bunu beğendi.
  6. hayri77

hayri77 Üye

Seviye:
    2010 ilkbahara girmiş ve 91 almıştım. 2011 sonbahar veya 2012 ilkbaharda tekrar gireceğim galiba. yüksek lisans veya doktora meseleleri için gerekebilecek