Köylere Yaptığımız Tur Resimleri

Scudo

Okan Can

Üye
Tepki
72
İsim
Okan can
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Diğer
Fotoğraflar ve manzara harika,

IMG_7692.JPG
Bir kaç hafta önce Kocaeli / Gebze'nin köylerine yaptığımız turdan fotoğraflar.

IMG_7684.jpg

IMG_7660.JPG
Oldukça keyifli ve bir o kadar da çamurlu bir turdu.

Okan Can

Üye
Tepki
72
İsim
Okan can
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Diğer
Konu açmaya iznim olmadığı için affınıza sığınarak buraya yazmak istedim. Konuyla da çok alakasız değil aslında :).

Otoban/yol kenarlarında araçlarla şeritleri paylaşıp onların gürültüleri, egsoz dumanları ve tehlikeleri ile gitmeyi pek sevmiyorum. Doğa içerisinde yaptığım bisiklet sürüşleri bana hem şehrin stresinden gürültüsünden uzaklaşma fırsatı tanıyor hemde yeni yerleri keşfetmemi sağlıyor. Acaba benim gibi düşünen arkadaşlarla bir grup oluşturup İstanbu'a yakın yerlerde hafta sonları turlar düzenleyelim diyorum? Bilmediğimiz bir rota ise keşfeder, bildiğimiz bir yer ise birbirimizle paylaşırız.

Genelde bisikletimi arabanın arkasına yükleyip kafamda belirlediğim yere gidiyorum, turumu yapıp, başladığım yerde bitiriyorum. Bisikleti araçla taşımanın avantajı ise Böylece bisikletle doğada daha fazla, şehirde daha az zaman geçirmiş ve menzili de arttırmış oluyorum.

Son bir kaç aydan beri Gebze ve Köyleri civarındayım, hem İstanbul"a yakınlığı ve yolların uzunluğu açısından güzel bir rota bence. aşağıda toplu halde rota izlerimi bulabilirsiniz. Rotalarımı indirmek için ise; (link)

Gebze-Rotalarım.jpg
Genelde Gebze / Denizli Göletine araçla gelip, arabayı buraya park ediyoruz.
02.jpg

Bunlar da turlarda çektiğim bazı fotoğraflar;

03.JPG

04.JPG
Orman olur da,kaybolmak olmaz mı :)

06.JPG

IMG_7419.JPG IMG_7713.JPG 09.JPG

010.JPG 010.JPG
011.JPG
012.JPG
Çamur isteyene çamur! :)

016.JPG

katılmak isteyen pedaldaşları bekliyorum :) , bir facebook yada whatsapp grubu oluşturabiliriz .

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mutlu07 Her bisikletçinin ölmeden önce karadeniz turu yapması lazım.Gerçekten bambaşka birşeyy.