kovulan adamın intikamı

Tepki
0
ben senelerdir ortamlarda muhabbeti geçtiği zaman yok lan olmuyodur diyodum...ilk defa video haline denk geldim...dayılar ciddi ciddi geliyolarmış demek...

hiçbirimizin başına gelmemesi dileğiyle....

(link)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Olur olur bal gibi olur :D

Ben Part time teknik çizim yapıyorum . Bizim patron böyle şeyler başına gelmesin diye bir programa 8500$ ödedi.

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
olur tabi bsa her zaman gelebilir ama böyle gelmez nasıl geldiğini iyi bilen ve bilişim sektöründe olan bir insan olarak bunu yazıyorum :)))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu durumun engellenmesi için küçük işletmelerde open office linux vs gibi bedava yazılımlar kullanın. Fakat iş spesifik çalışmalara gelince işinize yarayan belli programlar varsa onları almak için el mahkum basacaksınız parayı.

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.202
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@Erdal Birinci

Tabiki bu video temsili bir video, hiçbir çalışan o şekilde bilgisayarları kapıp, koştura koştura kaçmaz polisten, sadece olayı mübalağa yoluyla biraz daha insanların zihinlerine kazımaya yönelik bir reklam çalışması. (Bknz aldatılan kız Fulya- gittigidiyor) Ama eminim haber olarak birkaç güne yayınlanacaktır ya da yayınlanmıştır, herşeye inanmaya o kadar meyilliyiz ki.

Asıl meseleye gelince evet bu şekilde aniden gelip kontrol edip para cezası kesilebilir.

Temennize katılıyorum ve şunu eklemek istiyorum, siz hırsızlık yapmazsanız bu tür temennilere de ihtiyacınız olmaz. Yani iş şans işi değildir.

ProBisiklet

Daimi Üye
Tepki
112
Gerçek değil fakat gerçeği olabilir, BSA veya polis bu şekilde kontrol yapabilir...