Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kötü Başlangıç...!!

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Emin Yeşildal tarafından paylaşıldı.

1. Emin Yeşildal

Emin Yeşildal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selam 22.09.2014 tarihinde sipariş verdiğim Salcano City Sport 40 28 Jant Bisiklet bugün elime ulaştı montaj için servise gittiğimde beni bir kötü süpriz bekliyordu malesef ön maşa kırık gelmiş firmayla görüştüm yeni maşa gönderecekler çok can sıkıcı bir başlangıc oldu.Malesef hiçbir bayide bulamadığımdan internet üzerinden sipariş geçmek zorunda kaldım ve malesef korktuğum başıma geldi:eek:ut:
    http://i.hizliresim.com/4R8MVq.jpg
    http://i.hizliresim.com/aB0Gp7.jpg

2. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    28 jant olmasaydı sıze kullanmadıgım bı maşamı ucretsız gönderebılırdım.;):(
    ama sıkmayın canınızı her ıste vardır bı hayır.

3. Emin Yeşildal

Emin Yeşildal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çok teşekkürler Muhiddin kardeşim; böyle düşünmen bile benim için yeterli iyi niyetin ve ince düşüncen için teşekkür ederim. Bu arada kargoyu değişim için tekrar yolladım ( bisiklet yenisiyle değişecek ) Hayırlısı bakalım bekleyecez artık :)

4. nazmi bilmez

nazmi bilmez Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Foruma yeni üye olmuş bir Antakya'lı buldum vay be :D Bende Salcano almayı planlıyorum da, direk bayiden alacağım için bir sorun çıkmaz sanırım

5. Emin Yeşildal

Emin Yeşildal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet yeni üyeyim nazmi kardeş antakyada tüm bayilere baktım benim aradığım model yoktu ama 2 gün önce montaj için servise gittim -SAĞIROĞLU BİSİKLET-serviste aradığım model ve tüm bayilerdekinden daha çok çeşit vardı, sadece biraz fiyatları şişirmiş iyi bir pazarlıkla fiyatı indirtebilirsin 815 aldığım bisiklet orda 925 yazıyordu 850 bırakırım dedi ve ihtiyacın olan herşey mevcut ( donanım olarak ) fırsatın olurda bak derim

6. Atakan Y

Atakan Y Aktif Üye

Seviye:
    Hangi siteden aldınız acaba?

7. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    hafif çatlak gelip fark etmeyip sonradan iş çıkacağına böylesi daha iyi olmuş ;)

8. Emin Yeşildal

Emin Yeşildal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    n11 siyesinden almıştım henüz değişim kargosu elime ulaşmadı; Beklmekteyim. Netten sipariş veren arkadaşlar tavsiyen teslim aldıktan sonra korgo elemanını bekletip hızlıca kotrollerini yapsınlar. Kargo paketini gördüğümde bir problem olduğunu anlamıştım açıkçası koli resmen sürüklenmiş bisiklet çant milleri 2 taraftan yırtılıp çıkmıştı koli özensiz ve dikkatsiz taşınmış farklı birkaç yerinde yırtıklar mevcuttu PTT Kargo Malesef...