Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kota - Pahalı fatura

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ozan Aydın tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Aydın

Ozan Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet arkardaslar bugün bi olay geldi basıma 1 hafta önce gelen internet faturam 40 TL idi 1 hafta geçti aradan 2. fatura daha geldi faturaya bi baktım 62 TL bu bi hafta içinde de bise indirmedim... Arkadasalarada gelmis fatura katosına bakmıs aşmamıs Fatura 19 TL gelcene 50 TL gelmis.. 25 TL gelcene 75 TL gelmis böle basına olay gelen varmı... Ne yapabilirim sikayet etme gibi durum olabilirmi ...

Not : 1 Ocak'tan itibaren kağıt ile gelmicekmis fatura e-mail ile gelcekmis...

Mert Kabtan bunu beğendi.
  2. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    evet benimde başıma her ay geliyor.... ama sikayet etme gibi bir durum olmuyor adamlar kotayı aşmıssın bizim elimizden birşey gelmez diyor...

kagıt fatura olayıda doğru adamlar artık herşeyden kar etmeye çalışıyorlar...
    buda bence çok yanlış

3. newlife

newlife Yeni Üye

Seviye:
    İtiraz kabul edilmiyor ben çok ettim sınırsıza geçtim rahatladım..sizede öneririm

4. Ozan Aydın

Seviye:
    Sınırsız nasıl bilmiyorum sınırlıdan sınırsıza gecebiliyomuyuz peki ayda ne kadar ödüyoruz...

5. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    ayda 49 ytl ödüyorsun bildigim kadarıyla

6. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Türk Telekomun Krizi Bahane Edip Halkı Kandırma Yöntemi Bu..Sömürüden Başka Birşey Değil Benimde Başıma Geliyor...Aman Şikayet Etmeyin Borçlu Çıkarsınız

7. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Herkesin başına geliyor.Şu Telekom Araplara satıldıktan sonra maşallah her ay kotayı geçiyorum nerdeyse.Hemde bişey indirmiyorum.Adamlar resmen bizi sınırsıza geçmemiz için zorluyorlar. :boese157: Tamam sitelere girince,msnden bile konuşurken sürekli bir veri alış-verişi oluyor ama eskiden böyle bir sorunum yoktu.Bu ay 500 mb. bişey indirdim ve onun dışında msn e,internete sürekli girmedim.Zaten okul var fakat şu anda 3.7 gb. :boese157: Ayın 15 inde arkadaşın bilgisayarını servisten aldık.Bilgisayarı 3 haftadır servisteydi.Düşünün Aralık ayı içinde bilgisayar yoktu.Bilgisayarı aldık baktık kotaya 300 mb gözüküyordu. :boese157: Wireless kullanmıyoruz ikimizde.Hatta girilme gibi bi ihtimalde yok. :boese157:

8. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar aynı şey bizdede oldu bilgisayarda sağlam bir virüs taraması yaptık ve inanılmaz bir virüs çıktı.Virüsler temislendikten sonra tekrar kotayı aşmamaya başladık.Bence iyi bir şekilde virüs taraması yapın.

9. Ozan Aydın

Seviye:
    Peki sınırlıdan sınırsıza geçiliyor dimi....

10. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    evet geçiliyor

Ozan Aydın bunu beğendi.
  11. newlife

newlife Yeni Üye

Seviye:
    Ayda 49ytl ödüyoruz.Telekomda bir form doldurup geçebilirsiniz benim iki yıldan fazla oldu prosedürde bir değişiklik varmı bilmiyorum.Her ay korku dolu bekleyişten kurtulursunuz.İyi yıllar dilerim..

Ozan Aydın bunu beğendi.