Koşuyolu

Tepki
0
Herkese merhabalar. Yaklaşık iki yıldır aktif bisiklet sürücüsüyüm. Bu uğurda aşil tendonumu bile feda ettim. Ama durmak yok pedallamaya devam.
Ayrıca blues ve rock grubum var, belirlu aralıklarla sahne alıyorum. Bir de işlettiğimiz bir müzik stüdyosu var.
Neyse fazla gevezelik etmeyeyim :)
Bu arada tecrübeli arkadaşlarımdam 650b dağ bisikletleri hakkında görüşlerini rica ederim.

Saygılarımla.
Tufan Büyükbüberoğlu

Scudo

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Tufan bey helal olsun bu uğurda iyi kan dökmüşsünüz. size komşu sayılırım evim iski nin sokağında düzensiz aralıklarla geceleri civarda geziniyorum ancak benimki amatör hobi. kondisyon sıfır.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Tufan BÜYÜKBÜBEROĞLU

Merhaba bende Kazım İşmen AL'de okuyorum siz ne taraftasınız ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bir Beldesan Explorer MTB ve birde Salcano XRS 800 sahibi olarak herkese selam eder, kazasız belasız sürüler dilerim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Bisiklet
Giant
Selamlar,

Salcano Downhill model bisikletim vardı ancak güzel bir şehir bisikleti almak için sattım. Bende bundan sonra aranızda olacağım.

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
koşuyolu nun biraz yukarısı capitol arka taraflarından selam. salcano efes kullanıyordum. şimdi kron xc500hd aldım. efes ten sonra mükemmel geldi çok keyifli şehir içi için gene mtb düşünürseniz şiddetle tavsiye ederim.

Tepki
0
Bisiklet
Giant
Merhaba Can Bey,

Kusura bakmayın, mesajınızı geç gördüm. Mtb beni 2-3 senedir çok yordu, hem şehiriçi turlarında ve günlük kullanımda şehir bisikletlerinin daha pratik olmasından dolayı mtb düşünmüyorum. Şehir bisikleti tavsiyeleriniz varsa bilmek isterim. Bende Özel Acıbadem Hastanesi'nin alt sokağındayım.