koşu ayakkabısı

TarıK F.

Forum Demirbaşı
Tepki
94
arkadaşlar ben şu an new balance ın 993 modelini kullanıyorum..hemen hemen hergün kosu bandında 45 dk kosuyorum..cogu ayakkabılar kosu bandındanki kosudan sonra bileklerde inanılmaz agrı yapıyır.nike adidas modellerinde istedigim konforu bulamadım..en sonunda new balance ta aradıgımı buldum..ancak bu da uzun sure kullanımdan dolayı tabanlarında cokme oldu..simdi koşu bandlarında kullanabilcegim yeni bir kosu ayakkabısı arıyorum..tavsiyeleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

Scudo

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
ben aldığım zaman garantili ayakkabı alıyorum sorun olduğuı zaman geri veriyorum teste gönderip tadilat yapıp vaya ürün değişimi yapıyorlar o yüzden tekrar nıke adidas tercihinden yanayım bu arada bende koşu ayakkabısı arıyorum

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
kesinlikle asics gel nimbüs 3 derim son maratonumda uçurdu beni

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Ayakkabı numaranıza uyar mı bilemiyorum 43 ve 45 numaraları kalmış. Beden eğitimi öğretmeni arkadaşım aldı oldukça memnun. Fiyatı yabancı sitelerde 100 euro. Bu linkini verdiğim sitede 127 TL. Bahsettiğim ayakkabı dünyaca ünlü Jack Wolfskin markasını taşıyor.

(link)

scuba1

Üye
Tepki
35
Adidas winter canada tr modeline bi bak.mükemmel bence.

TarıK F.

Forum Demirbaşı
Tepki
94
@MuratHan

bu ayakkabı iyiymiş ama yok numarası malesef

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
asics kinsei yada kinetic.

http://www.runthema.com/external/asics/kinsei/kinsei730-1.jpg

TarıK F.

Forum Demirbaşı
Tepki
94
(link)
arkadaslar bu linktekini almayı dusunuyorum..lutfen bi bakıp fikir beyan eder misiniz?

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
ilk kez aiscs giyecekseniz iyi düşünün!!bağımlılık yapar!!
şimdiye kadar giydiklerinizin hepsini unutursunuz.
geçen sene 150$ almıştım.

TarıK F.

Forum Demirbaşı
Tepki
94
asics kullandım ama sanırım yanlıs model almısım hani ice basma dısa basma neutral olmak uzere 3 cesit uretiliomus ayakkababılar biz blincsiz tuketici olarak daha cok hafiflik ve gorunus itibarıyla secim yaoptıgımızdan ice basan biri olarak dısa basan biri icin uretilen bi asics secmisim ayak bileklerimi mafetti onu koseye atmak zorunda kaldım daha sonra bu isi bilenlerin yaardımını aldıgımda....