Köpük elime bulaştı!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Maalesef köpükle uğraşırken elime bulaştı,acemi olduğumuz için geç davranınca çıkmadı ; derim soyulacaktı nerdeyse ama bu inatçı madde hala derimde..
Bu konuda ne yapmam gerekiyor,başınıza böyle birşey geldi mi?

Scudo

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
bu köpük dediğin şey dostum gelende izalasyonda kullanılan bazı parçaları tutmak ve boşluğu doldurmak için kullanılan genelde hafif sarı renkte olan köpükmü
( geçmiş olsun bir önerim yok sadece olayı biraz daha aydınlatmak istedim köpük deyince insanın aklına çok çeşitli ürünler geliyor çünkü)

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
stratus o zamanla çıkıyo ve dediğin gibi çok pis bi durum ama bir süre o şekilde kalacak yada kazıycaksın elinden ama başka şansın yok

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@stratus

Zeytinyağı ile ıslat, bırak derin emsin, daha sonra yağa bandırılmış pamuklu bez
ile silerek çıkart.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Her ikisini de deneyeceğim;ama benzin yerine bi tiner kullanalım bakalım ne olacak?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yukarda her ikisini deneyeceğim diye yazdım ama bunlara gerek olmadı çünkü ertesi gün yavaş yavaş çıkmaya başladı,zamanla yıkaya yıkaya ve mekanik etkilerle deriye tutunması öyle pek mümkün gözükmüyor,öneriler için çok teşekkürler.
Yine de faydalı tavsiyeler,başınıza aynı şey gelebilir,bu konu onun için iyi oldu...