köprülü kanyon gezimizi tamamladık

billcycle

Üye
Tepki
27
ben de buna benzer bir uzun yol macerası yaşamayı isterdim. zorlu olduğu kadar eğlencelidir de sanırım.. ayaklarınıza sağlık..

Scudo

necod

Daimi Üye
Tepki
180
arkadaşlar kısaca antalyanın güzelliklerini sizlere göstermeye calıştık herkesin görmesi gerekli olan yerlerden biryer yorum yapan arkadaşların hepsine teşekürler
ayrıca bu turu organize eden ve cok emeği gecen mustafa teke arkadaşımada ayrıca teşekür ederim hoşcakalın

• Beğen
Tepkiler: mustafateke34

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. insan bir de pedal çevirdiği yerlerde uzun zaman geçirince tadına doyum olmuyor ... inşallah her gezide her pedalda birlikte olmak dileği ile tüm arkadaşlara selamlar...

serik'ten mustafa

@necod

teşekkürler necip abi...bu turda benimle olduğun için teşekkürler...rampalarda biraz beklettim ama :rolleyes: antremanlara başladım....

serik'ten mustafa

@kıvanc kaynak

merhaba kıvanç kardeş yavaş hızlı o kadar önemli değil...önemli olan dostlukların paylaşılması...tempon çok düşük olsa da çok yüksek olsa da aynı tur içinde ortalama alınır...geride kimse kalmaz..kendine iyi bak...

serik'ten mustafa

@Mesut Girgiç

sağol mesut abi..el değmemiş doğal yağısı bozulmamış mekanlar insana daha çekici geliyor...biz de böyle bir yere teknolojinin en zararsız bir icadı ile gidip çevreyi ve doğayı kirletmeyip doğal yapıyı bozmadığımız için mutluyuz..

serik'ten mustafa

@swunk

teşekkürler tarık abi...bir daha ki gezide birlikte olmak dileği ile

serik'ten mustafa

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
fotolarla anlatım çok güzel ve ayrıca kültür selinde boğuldum desem yeridir. harika bir paylaşım olmuş, tarihi yerlerin ve eserlerin hikayelerini bu anlatımla ve görsellikle öğrenmek büyük zevk verdi ve aynı şekilde yaşattı...
son zamanlarda izlediğim en güzel gezi ve anlatımlardan biri.. emeğiniz için çok çok çok teşekkürler.

• Beğen

Natural_animal

Daimi Üye
Tepki
188
Köprülü kanyona yılda en az 1 veya 2 kez giderim. Bildik yerleri görmek çok güzel. Gezinizi harki 1 ortamda planlayıp yapmışsınız. Mekanı bilmeyen arkadaşlarada Köprülüyü tavsiye ederim.

• Beğen