köprücük kemiği kırığı

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@halilibrahim06 bey çok geçmiş olsun alıntı tuşu yerine beğen butonuna bastım. Yoksa begenilecek şey değil. Kemikler ayrılmış falan. Inşallah çabuk anlatırsınız . Kalıcı bir şey kalmaz.

Scudo

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
gidebileceğiniz en iyi devlet veya üniversite hastanelerindeki doktorları biraz araştırın çevreden ardından onlara güvenin sağlığınız yerine gelir inş

meiakanze

Daimi Üye
Tepki
160
İsim
Mertcan Sarı
Bisiklet
b'Twin
Bende geçen yıl kırmıştım 8 bandaj denilen bandaj ile 3 ayım geçti çok şükür atlattım ve şuan kemiğim kaynadı. Sizede geçmiş olsun hocam kemiğe yararı olan herşeyi tüketin bu süreci özenli ve dikkatli geçirin. Tekrar geçmiş olsun

Rocketman

Aktif Üye
Tepki
434
İsim
Ata A.
Bisiklet
Giant
@x-rayted @halilibrahim06

Çok geçmiş olsun ikinize de.

Benim de bisiklete binerken en korktuğum şey, kemik kırılması yaşamak.

Bisiklet ya da ekipmanlarım haşat olsa bile umurumda değil. Fakat bisiklet dışında, düzenli ağırlık çalışan biriyim ve spor benim için çok önemli. Kemik kırığı yüzünden birkaç ay ağırlıklardan uzak kalma fikri bile beni bitiriyor.

İnşallah bir an önce iyileşirsiniz ve bir daha böyle talihsizlikler yaşamazsınız.

Uçmakdereli

Daimi Üye
Tepki
212
Bisiklet
Claud Butler
Geçmiş olsun umarım kısa zamanda iyileşir...Artık en ufak ayrıntıda bile daha dikkatli sürersiniz bisikleti.
Bir iki kere takla attıktan sonra artık fren sıka sıka sürüyorum bisikleti:)

Tepki
246
İsim
Hakan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Çağdaş78

@hydrocon

@halilibrahim06

@Rocketman

@pYRoSpeC

@Makula 06

herkese teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
Bunları okuyunca gerçekten tedirgin oluyorum. Arkadaş 38-39 km ile kırdık kemiği demiş, 70 km lere çıktığımı düşününce içim ürperdi :krktm: Herkeze geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
397
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
Kolay degil iyilesmesi..yatamazsin yattigin yerde donemezsin..sabredin hallolur.ayrica dikkatli surun.acele etmeyin derim.

irfanckr19

Üye
Tepki
4
İsim
irfan çakar
slm arkadaşlar,
ben değil bisiklete binmek yolda düz yürümekten aciz hale gelmiş biri olarak yazıyorum. ağrılarım dayanılmaz hala gelince dr. gittim Mr çekildi. Kalçada Kemik çürümesi denilen illet bi hastalık çıktı. tedavisi pek mümkün değil, dayanabildiğin kadar dayan sonra gel protez takarız dediler. daha 33 yaşındayım. neyse uzatmayayım aynı hastalıktan çekenlerden Ostokin diye bişey duydum. sordum soruşturdum. başladım kullanmaya bakalım ağrılarım azaldı, yürümem daha iyi. niye yazıyorum derseniz, ilk başta benim bu yaşıma kadar öyle ciddi bir rahatsızlığım olmadı. sağlam sanıyordum kendimi. hastalığın oluşmasında en çok kortizon bir de travmalar / kazalar etkili dediler. ikincisi ostokini kırık / çatlak tedavisinde de kullandırıyorlarmış. benim rahatsızlığım AVN ( femurbaşı avasküler nekrozu )diye biliniyor. ondaki etkisi %94 iken, kemik kırıklarında daha da etkili dediler. en çok da yarış atlarında kullandırdıklarını duyunca şaşırdım. ne alaka dedim. ama hem kırık çatlak tedavisi hem de performans arttırıcı olarak kullandırıyoruz dediler. nette dolanırken karşıma çıkınca yazayım belki birilerine bi fayda olur dedim.

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
@KullanıcıAyı
Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün :DD