Köprü geçişi bisiklet bayramı

mehmet erinç

Aktif Üye
Tepki
59
stk ların gücü anlaşılmaya başladı ülkemizde.hiçkimsede kayıtsız kalamaz bu kitlelere.yeterki destek olalım.

• Beğen
Tepkiler: BSD-Murat
Scudo
Tepki
5
sırf bu organizasyon için türlü oyunlarla pedere 2 hafta önceden bi specialized aldırmayı başardım. Organizasyonlarla ilgilenenler için teşekkürü bir borç bilirim :D En yakın zamanda görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: BSD-Murat

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar,
bisiklet binmek sadece bir gün köprüyü geçmekle olmuyor. evet haklısınız. ben askere gidene kadar bisiklet selesinden inmedim. şimdi ise 2 ay önce aldığım bisiklet ile kondüsyonumu toparlamaya çalışıyorum. sonrasında gezilere katılacağım.

şimdi diyorsunuzki tepki göstermek için bin bir zorluklarla alınan izinlerle senede bir köprüden geçme turuna katılmayacağız. peki bende size soruyorum bu şekilde yapılmaz ise nasıl yetkililerin ilgisini çekeceğiz????

Senede bir de olsa, bin bir zorluklarla izin alınarak da düzenlense, her geçen sene daha çok bisikletli ile köprüden geçmeliyiz ki her seferinde daha çok dikkat çekelim.

sahil turları, şile turları, kartepe turları vs vs vs... zaten sürekli 5 li 10 lu gruplar halinde düzenleniyor. ama kimin bundan haberi var????

bana göre ülkemizin bürokrasisinde bir izni almak için ne kadar zorlanırsan o kadar çok bürokratın dikkatini çekiyorsunuz.

önemli olan boğazın ortasında varil yığıp eylem yapmak değil. önemli olan insanların bisiklete olan sempatisini arttırmak. bunuda 5 haziranda fazlası ile yaptığımızı düşünüyorum.

bu boğaz geçişi benim ilk geçişim oldu. her gün geçebilmek için her seferin daha çok bisikletli ile bu geçişi yapmalıyız.

hatta sadece istanbulda değil. türkiye çapında her şehrin önemli caddesinde o şehrin bisikletlileri bunu yapmalı. işte o zaman istediğimizi alabiliriz....

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
(link)

evet arkadaşlar köprü turundan sonra böylesi tur daha organize ediyoruz

süpriz hediye çekilişleri tur sonunda limonada partisi her şey var bu tur da ailenizle katıla bileceğiniz bir tur. yokuş yok, hız yok, lay loy bir tur

mesajı büyük bir olacak bi tur

TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN HAYDİ BİSİKLET BİNMEYE

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
Köprü bisikletçileri neredesiniz hiç sesiniz çıkmıyor :) Pazar günü neden bisikletle köprüden geçmiyorsunuz :) tabii kaldırdınız bisikletinizi balkona seneye tekrar köprü geçişi olursa geçersiniz :) ondan sonra yine kaldırırsınız bisikletinizi balkona :) Ben buna karşıyım arkadaş gelde muhalefet etme şimdi :mad: Siz bu kafada giderseniz bırakın köprüden her gün bisikletle geçmeyi anca rüyanızda görürsünüz :eek: İyi geceler memleketimin bisikletçi geçinen insanları :p Şefim bile sizden daha çok turlar düzenliyor :) Adam hafta içi hafta sonu Ay ışığında gece turu düzenliyor :) Kimin çalıştığı belli oluyor :) Ama adamın kıymetini bilen yok :) Şefim bisikletle yatıp bisikletle kalkıyor :p İşte bisikletçi dediğin böyle olur Kudrettin bey :) :D :) :D :) :D

• Beğen
Tepkiler: Murat sonkaya

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Zafer Ünlü

zafer dost sen ne yapıyorsun ,,, boşver şimdi şefi mefi bide milleti eleştirmeyi, durup durup nokta atışı yapıp insanları germeyi bırak insanlar köprüden geçti tamam eleştiri olabilir ama tadında bence bırakmalısın .....
evet bisiklete biniyormusun yoksa koleksiyonmu yapıyorsun...

:D :D :D

:) :) :) :) :) :)

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
- 17 - 19 haziran cuma - pazar 100 yıllık macera gezisi Bisikletliler derneği katkıları ile düzenleniyor.
- 19 Haziran Pazar 10:00 GEA ile ortak Temiz dünya için bisiklet gezisi Bakırköy - Florya parkurunda düzenleniyor.
- 25 Haziran Cumartesi Büyükada bisiklet gezisi ve piknik organizasyonu gerçekleşecektir.
Temmuz ve Ağustos aylarında şehir dışı konaklamalı hafta sonu doğa tıurları planlanmaktadır.
Detaylara Bisikletliler derneği facebook ve web sayfalarından ulaşabilirsiniz.
İstanbul dışındaki bisiklet sevenler de 43 il ve ilçedeki temsilciliklerimizin düzenlediği diğer etkinliklere katılabilir.

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
@Burhan Özyılmaz

Fotoğraflara Bisikletliler derneği facebook ve web sayfalarından ulaşabilirsiniz

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
burhan bey. fotograflar bu topğin 46. sayfasından sonra başlıyor. altta linki var.

(link)

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Gereksiz, anlamsız, sinir bozucu mesajları ve "şefi"yle forumda kirlilik oluşturan kullanıcıyı yasaklayan site yöneticilerine teşekkürü borç bilirim.

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
Şefimle beraber Kapadokya bisiklet festivaline gittik.
Gezdik eğlendik ama ne olduysa dönüşte oldu :( Şefim Kapadokya bisiklet festivalinden araba ile dönerken kaza geçirdi :( kendisine buradan tekrar geçmiş olsun diyorum :(
Şefim devamlı bisiklet sürmekten araba sürmesini unutmuş olacakki neyse mala gelsinde cana gelmesin :(
Rapor Dikkatsizlik ve Uykusuzluk
Hasar 8 bin TL
Şefim emniyet kemerini ve kaskını taktığı için bu kazayı ucuz atlattı. Yoksa ne şehit ne gazi gitti bizim niyazi olacaktı :(

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
@Zafer Ünlü

cok gecmis olsun ama arabada kask takmasina gerek yoktu emniyet kemeri kafi :) bisikletle yola devam artik