Köpekbalığı Kara çıktı :D

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
İlk yorum benden olucak herhalde :D
Önce başlıpa baktım köpekbalığı kara çıktı?
Dedimki herhalde karaya vuran bir köpekbalığının haberini yazacakmış yanlışlıkla kar yazmış dedim.SOnra deniz kirliliği hayvanı katrana buladı,kıyıya katranlı çıktı.SOnra dedim bisikletini köpekbalığına benzetti, öyle olunca da karaya çıktı diyecekti yanlış yazdı :D
Ve en son dedimki kar yağdı ya :D onun üzerinde resimlerini çekti falan :D son tahminim doğru çıkmış :D

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Emre Yıldız

Öylede tadı çıkmadı ya :D
Önce düşünmek sonra açmak lazım :D
Tahmin edip konuyu açınca tahmin ettiğin gibi olduğunu görmek daha orjinal daha bir heyecan verici oluyor :D

• Beğen
Tepkiler: serkan hilal

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
:D Kış geldi.Eskisi kadar sok bisiklete binemiyorum :D öyle olunca fantezi yapıp yeni eğlenceler çıkartmaya çalışıyorum kendime :D

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
bende karaya yerine kara yazmış ne alaka derken girince anladım :D iyi günlerde kullanın daha nice değişimlere...

• Beğen
Tepkiler: Emre Yıldız

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Bisikletin zaten kendisi güzel ama yaptığınız modifiyelerle daha güzel olmuş. Yeni resimleri de bekliyoruz. Güle güle kullanın. Maşallah. Bu arada bende de Sedona 741 var. Size bir sorum olacak;

barend konusunda bilgi verebilir misiniz? Nasıl takılıyor? Ben biraz araştırdım ama ayrıntılı bilgi bulamadım. Elciklerin kesilmesi ya da elcik, fren ve vites kollarının ileri itilmesiyle takılıyormuş doğru mu? Direk elciğin üzerine takılamaz mı? Benim barendler de bir iki gün içinde elime ulaşacak. Siz ve barend kullanan arkadaşlar, bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Selamlar

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
bu bisikleti denizlide ilk gördüğümden buyana çok değişiklik geçirmiş. gün geçtikçe daha güzele gidiyor. devam et emre:D

yaa sonradan aklıma geldi de denizliye o kadar kar yağdı mı ?

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@akifberkant

fren kolları ile elcekleri 1 cm kaydırın elceğın ustune takamazsınız sakın kaydırmaya üşenıpte kesmeyın elcıklerınızı.

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum.
Ali abi ben bu bisikleti çok seviyorum 781 kadrosu verseler değişmem aramızda manevi bağ oluştu artık:D
Ayrıca arkadaşlar karda bisiklet binmesi çok zevklı oluyor özellikle dağa çıkması sonrada aşşağı doğru hız yapması :D

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
köpek balığı kara(ya) çıkmış lancer

Mansur KHASSANOV

Daimi Üye
Tepki
111
SLX fanatigi :) ama slx fiyat/performans olarak çok iyi.
Hangi maşa almaya istersiniz? SR Epicon fiyat/performans olarak iyi diyorlar. Havalı, hafif. (extra hafif değilde, bu fiyata iyi yani).
Hangi jant seti kullanıyorsunuz? Resimlerde tam göremedim da, forumu telefondan takip ediyorum.
Galiba ben de yeni sezonu bu bisikletle başlayacam inşallah.
Bu arada soğuk havalarda shimano frenler yağ kaçırabilirler, bunları yabancı forumlarda okudum. Soğuk derken -15 gibi.
Kazasız keyifli pedallamalar!