Köpek kovalaması sonucu kaza

Tglfrk

Üye
Tepki
8
İsim
Tglfrk
Yeni üye olduğumdan ötürü istediğim yere konu açamadığım için buraya yazıyorum.

31 Mayıs 2016 tarihinde aldığım yeni bisikletimle bugün tura çıktım ekran fotosunda görülen 15. ve 16.km arasında 80-90cm arası bir sivas kangalı kovaladı.

ben köpeklerden asla korkan biri değilim, nihayetinde köpek bana 10 metre yaklaştığında asfalta çarpan tırnaklarını duydum ve baktığımda havlamaya başladı. Ben direk yavaşladım el salladım ve "ne havlıyorsun olum düşman değilim" diye seslenip tebessüm ettim, bende gittikçe yavaşlamıştım 5-10km hız ile seyrediyordum, köpekte yavaşlayıp benden uzaklaşmaya başladı ve ben önüme döndüğümde yol hafif sola ben de yolun sağına yaklaşmışım bir fabrikanın çitli duvarına yandan 5-10km hızla sağ tarafımdan sürtüp sonrada çarptım.
Devlet hastanesinin acili 50TL(kayıt 30 tedavi 20tl) istedi sigortam yok diye. Nöbetçi eczanede 13TLye batikon ve furacin diye merhem aldım, sağolsunlar pansuman yaptılar. İz kalmaz umarım :)

Bisiklette sıfır çizik, ben de fotolarda göründüğü gibiyim.

Sağ kol hareketli bir noktadan yara aldığı için mümkün oldukça hareket ettirmeye çalıştığımdan sol elle yazıyorum, yazım yanlışı, imla gibi varsa hatalar, kusuruma bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük
Scudo