Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konya'dan Merhabalar...

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında karakocak tarafından paylaşıldı.

1. karakocak

karakocak Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhabalar. Adım Soner. 38 yaşındayım. Konya'da ikamet etmekteyim.
    Çocukluğumuzu bisiklet üstünde geçirdikten sonra yaklaşık 1 yıl önce yine çocukluğuma geri dönüp Whistle Miwok 1161 D ile tekrar yollara geri döndüm. Henüz çok uzun turlar yapmadım, en fazla 70 km.'lik turlar yapıyorum. Bugün itibariyle MTB'Mİ değiştirip Whistle GUIPAGO 1160 HYBRİD aldım. Bu değişiklik ile, daha uzun turlar yapacağımı düşünmekteyim. Whistle MİWOK 1161 D kullandığım 1 yıl içerisinde neredeyse asfalt sürüşü haricinde hiç pedal çevirmedim. Açıkçası dağ-bayır benim ilgi alanım hiçmi hiç değilmiş. Ben kullanırken asfalt sesi duymaktan keyif alıyormuşum onu keşfettim. Bunu keşfettikten sonra kasa ve konfor açısından aynı zamanda performans açısından Hybrid bir bisikletin bana daha çok hitap ettiğini anladım. Artık sıra geldi Bisikleti denemeye. Herkese keyifli sürüşler.
    Sevgi ve Saygılarımla..

2. emirhan.dongel

emirhan.dongel Yeni Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldiniz. Burada pek çok Konyalı arkadaş var. Ben aralarına katılamadım henüz ama bir gün katılabileceğimi umuyorum. :)

karakocak bunu beğendi.
  3. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlgili olduğunuz alanı keşfetmeniz gerçekten çok güzel. Fakat az da olsa araziye girersek bana öyle geliyor ki tekrar yeni bir mtb alırsınız :) Asfalt sesini duymak güzel bir duygudur fakat arazide tavşanlar, kuş sesleri ve en önemlisi de temiz havayı solumak bambaşka birşey. Hayırlısı olsun diyorum ve en yakın zamanda pedallamamız dileğiyle.

karakocak ve Osman D. bunu beğendi.
  4. karakocak

karakocak Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim Emirhan. Konya'da bisiklet sporu ile uğraşan çok ileri seviyede kişiler olduğunu biliyorum. Amatör 4 kişilik bir grubumuz var ve zaman zaman turlara çıkıyoruz,bekleriz.

5. karakocak

karakocak Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim Faruk kardeşim. Deneye deneye aslında ne istediğimi bulmaya çalışyorum. Aslında en güzeli bisiklet üstünde olmak, Dağ-bayır yada asfalt ne farkeder öyle değil mi? Keyifli sürüşler hepimize...

6. Kanber Gülhan

Kanber Gülhan Aktif Üye

Seviye:
    bende konyadanım eğer mtb alıp arazye girmek istersen çağırabilirsin soner abi

karakocak bunu beğendi.
  7. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben de yol bisikleti kullanıyorum. Asfalt dışına pek çıkamıyorum doğal olarak. Birlikte pedallamak dileğiyle. Kazasız bol pedallamalar. :)

karakocak bunu beğendi.
  8. karakocak

karakocak Yeni Üye

Seviye:
    Asfaltdaysan birgün mutlaka karşılaşacağız demektir Hamza kardeşim...

9. karakocak

karakocak Yeni Üye

Seviye:
    Kanber'ciğim merhaba, Mtb'mi yeni değiştirdim. Bir süre asfalt keyfi sürmek istiyorum. İnşallah turlayalım birgün...

10. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hangi güzergahlarda sürüyorsun abi ?

karakocak bunu beğendi.
  11. karakocak

karakocak Yeni Üye

Seviye:
    Konya-Akşehir istikameti 50. km. gidiş-dönüş. Konya-Ankara istikameti 50. km. gidiş-dönüş. Konya'nın çevresinde 360 derece tam tur gibi turlar yapıyoruz. Yani en fazla 100 km.'lik turlar yapıyorum şimdilik. Hergün üstüne biraz daha koyarak ilerletmeye çalışıyorum seviyemi ve kondisyonumu Hamza'cığım. Amatör olarak ve herşeyden önemlisi keyf alarak biniyorum bisikletime buda beni haftanın stresinden ve gerginliklerinden arındırmaya yetiyor da artıyor bile. :) Selam ve Sevgiler...

Hamza Hakkı bunu beğendi.