Konya

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Pazar günü (3 aralık) sabah 7:30 da (yedibuçuk) realin önündeki benzinlikte buluşuyoruz. 12-14 gibi geri dünmüş oluruz. full offroad dağlardan 60km. yok tepip kestel yaylasına tırmanacaz. hava soğuk ona göre giyinin.
Haberiniz ola.
sevgi, ilgi, alaka, şefkat ve benzeri duygularla kalın..

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
bu hafta konyaya gittim gezmeye dikkatimi en çok çeken şey ise konyada bisiklete binme oranının çok fazla olmasına sevindim beni çok mutlu etti bir çok resim çektim bisiklet kitleme yerlerinin olması konya süpersiniz kutluyorum :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Bu pazar günü (10 aralık) sabah 07:30 da realin önündeki benzinlikte buluşup karadağ tarafına gideceğiz. Karadağ ladik ile kestel yaylası arasında kalan ve zirvesinde doğal bir koruluk ormanının bulunduğu ve domuz ve kurtların yaşadığı söylenen bir dağ. zirves eteğinden bakılınca çok net seçilemiyor. Bu dağın eteklerinde tam 5 ayrı köy mevcutmuş. yine bu dağın zirvesine çıkılabilen sadece bir yol varmış. Dağ; madenciler tarafından çok değerli görülüyor ve 2-3 ayrı şirket tarafından işletme ruhsatı alınmaya çalışılıyormuş. (yani bu dağı da yiyecekler:eek: )
bu efsanefi dağa yapılacak çetin yolculuğumuzun tahmini menzili 130-150 km. arasındadır. (evden eve teslim 200 km. yi geçmez)
soğuğa ve açlığa mukavim bisikletçileri aramızda görmekten onur duyarız.
haydi hoşçakalın, pedalsız kalmayın.
Bu bir ironman arge çalışmasıdır:cool: :cool: :cool:

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
abı malas tarafından mı gıdeceksınız yok sa kampus tarafından mı ???

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik

Senin evin oradaki otobüs durağının önünden;) :D
Sabırım sabah 08:00 da ordan geçeriz...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik

Yarın karagöbekler gelebilir. Tempolu bir geziye hazırlıklı ol.. Biliyorsun mustafa abinin bile(Baba karagöbek) kupası var. :eek:

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Arkadaşlar, (yavru ve ergin ironlar)

Pazar günü yani 17 aralık ta Mevlana müzesinin önündeki Sultan selim camiinin şadırvanında sabah 7 de buluşup Çatalhöyüke gidip geleceğiz. toplam yol uzunluğu ise 800 km den bir sıfır atılınca yaklaşık olarak elde edilmektedir.
Bilgilerinize sunulur...
Aşşada yolcu kalmasın.. cumartesi akşamı erken yatın.. sabah erken kalkın..

not: Sercan seninle köprüde sabah 06:30 gibi buluşabiliriz. mevlanaya beraber gideriz. Ergin de köprüye gelecek..

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@Mesut Girgiç

ilk mesajımda geçmiş olsun demeyi unutmuştum...
geçmiş olsun :)
ama sanırım geçti ki güzel gezilerinize devam,çok sevindim :)
fotoları 4 gözle bekliyorz iyi geziler ,sevgiler..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@semrta

geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler..:)

Valla sevgili semrta,
yaraların nazını beklersek çok bekleriz diye, sol dirseğim pansumanlı ve sağ el bileğim de atelli vaziyette binmeye başladım yine bisiklete.. Zaten bisiklete binerken belli bir süre sonra kandaki mutluluk hormonu(endorfin) seviyesi yükselince insan hiç bir ağrı sızı falan da hissetmiyor.

can tatlı, tembellik zevkli ancak hayat ta çok akışkan.. vakit ise nakit... sonuçta bu pazarları boşa vermek bize yakışmaz diye düşünüyorum..
hele sizler gibi motivasyon hocalarımız oldukça;) :)

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

abı
dun gece halı saha macım vardı su anda kendımı pek ıyı hıssetmıyorum yarın sabah durumum degısırmı bılıyorum degısırse gelecem degısmezse ben sana mutlaka gece mesaj atarım gelemıyecem dıye tamam ınssahllah gorusuruz ıyı aksamlar

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik
ben cebi açmazsam mesajını nasıl anlıycam pekii:rolleyes: burdan yazsan olmaz mı?:rolleyes:
şimdi kim elini kemerine uzatıp ta cebe bakcak.. :p

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
hoş geldin engin çok şanslısın çünkü bu forumdasın vede konya gibi bisikleti seven ve birbirinden kıymetli abilerimizin oldugu bir yerdesin iyi vakit gecirmeni diliyorum :)

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@bisiklet_tutkunu_engin

eee napalim yani ? :p
hehe saka tabi
hosgeldin kardes :D

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Hoş geldin güzel insan.iyi güzel ve verimli sohpetler geçirmen dileği ile.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek ve yine sevmek.'''