Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konya'dan kargo ile bisiklet almak

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında perizag tarafından paylaşıldı.

1. perizag

perizag Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Sahibinden'de beğendiğimiz bir bisiklet var babama almak istiyoruz. Satıcı kargo ile gönderirim ama görürseniz tabi daha iyi olur demiş. Biz de görüp bi sürmeden almak istemiyoruz. Boyu falan aslında uygun bisikletin. Fotoğrafları da gayet açık gözüküyor ama insan yine de bi emin olmak istiyor.

Benim sorum Konya'da olup da yarım saat vaktini ayırabilecek birisi var mı bisikleti bi görüp bi tur atabilecek, viteslerini dinamosunu frenini vs bi test edebilecek arkadaş çıksa çok sevinirim. Yarın yolu düşüp de Bursa'ya gelirse başımızın üstünde yeri var :) Kimse çıkmazsa da yine başımızın üstünde yeri var tüm bisikletçilerin :)

Selamlar.

2. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Satan kişinin mağazası mı var yoksa binici mi? Dinamolu falan olduğuna göre sanırım gazelle tarzı bir şehir bisikleti alacaksınız.

3. perizag

perizag Aktif Üye

Seviye:
    Binici diye biliyorum. Aynen hocam Gazelle şehir bisikleti baktığımız.

4. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    İlan linkini özelden gönderebilir misiniz? Bana yakın bir mesafede ve sahibi de uygun görürse ben hafta içi sizin arkadaşınız gibi gidip bisiklete bakabilirim. Bu tarz bisiklet kullanmadım ama bisikletten anlarım yani herhangi bir sorununun olup olmadığını anlarım sanırım.

5. perizag

perizag Aktif Üye

Seviye:
    Attım hocam :)