Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konya'dan Doğa ve bisiklet severlere Selamlar..

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında İbrahim ERCANSUNGUR tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim ERCANSUNGUR

İbrahim ERCANSUNGUR Yeni Üye

Seviye:
    Tüm doğa sever ve bisiklet severlere merhaba. Selçuk üniversitesi Otomotiv öğretmenliği bölümünde okumaktayım. Doğma büyüme İzmir/Urla'lıyım okul gereği Konya da ikamet etmekteyim. İkitekere gönül vermiş birisiyim.Motosikletle offroad sürüşleri yapmaktayım.Ancak buraya getirmedim ve uzun zamandır istediğim bisikletle burada devam etmek istiyorum.

Siz değerli üstadlardan bilgilerinizi esirgememeniz adına ricam olacak.2bisiklet arasında kaldım şuan. Birisi Sedona borla diğeri Trek 3900.. sizce her iki bisikletinde artıları eksileri yada sizce hangisini tercih etmeliyim. Bisikleti çok kırıcı kullancağımı sanmıyorum.1.80 boyunda 65 kilodayım buarada. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum ve aktivasyonumda ilgi alaka gösteren Halil beyede buradan teşekkür ediyorum.

Abdülhamit TOPÇU bunu beğendi.
  2. Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU Forum Demirbaşı

Seviye:
    Söylediğiniz modeller hakkında fikrim yok ama iki hafta içerisinde Drag ontario almayı düşünüyorum. Araştırmalarım sonucu fiyat performans olarak oldukça olumlu buldum dilerseniz bisiklet geldiğinde inceleyebilirsiniz.
    Konya da bayiside var.
    http://www.sporcupazari.com/442-ontario-te-26-bisikleti.html

3. İbrahim ERCANSUNGUR

Seviye:
    Abdülhamit hocam teşekkürler ilginize çok hoş bisiklet. Önümüzdeki hafta sınavlarım var.Daha sonraki haftalarda sizlerle tanışmayıda çok istiyorum zaten.Konya ekibi çok sağlammış gerçekten. Benim bu konuda kondüksiyona çok ihtiyacım olacak,artık 65 ten 55e ineriz heralde :)

Faruk ÇUBUKCU bunu beğendi.
  4. Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU Forum Demirbaşı

Seviye:
    İnşallah faydalı olur.Vizelerden sonra bekliyoruz inşallah

5. İbrahim ERCANSUNGUR

Seviye:
    İnşallah Hocam.Gelmeye çalışacağım bisikletsizde olsam :)

Bu arada başka tecrübeli üstadlarında yardımını istiyorum. Bu iki bisiklet arasında kaldım asıl.Çünkü 2.el almayı düşünüyorum.

6. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Öncelikle hoşgeldin diyelim.
    İki bisikletin birbirine göre üstünlikleri var fiyat farkı ise bence trekn alpha aluminyumundan geliyor. Bana göre ki çoğu kişinin katılacağını zannediyorum.trek 3900 kadro olarak borladan üstün. Vites sistemleri sizi idare edebilir.ileride imkan buldukca üst seviye parçalara geçiş yapabilirsiniz. ama bisiklet toplamaya başlarken en önemli parçalar sıra ile kadro jant seti maşa. bunlar benim görüşlerim vites sistemi zor değil. elinizdekileri çıkarıp kolayca deore sistemine geçebilirsiniz zaten.:)Benim tavsiyem 3900 trek olurdu.:)

7. İbrahim ERCANSUNGUR

Seviye:
    Mustafa arkadaşım hoşbulduk.Bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Açıkçası sedona nın nasıl olduğunu merak ettim. Trek deneme fırsatım oldu ve güzel bisiklet. Konya da birtane satılık sedona borla var acaba nasıldır diye düşündüm. Trekle arasında fiyat farkı var tabikide bu yüzden trek in bir üstünlüğü vardır elbette. Bakalım biraz sabretmek hızlı davranmamak iyi olabilir heralde. Sizde üniversitedesiniz,yakın zamanda tanışmak üzere.

8. KaanDurgut

KaanDurgut Kıdemli Üye

Seviye:
    2008 Sedona Borla var düşünürsen, 2.300km de oldukça temiz.

9. İbrahim ERCANSUNGUR

Seviye:
    Sağol Kaan ilgine.Özelden mesaj atmak istedim ama 50 mesajım olmadığından atamıyormuşum :eek: Burada yazışmak ne denli doğru olur bilemem ama fiyat ne düşünüyorsun.bisikletin fotosu bişeyi varmı? Bana mail atabilirsen sevinirim.

ibrahim.ercansungur@gmail.com

10. KaanDurgut

KaanDurgut Kıdemli Üye

Seviye:
    Özelden ve buradan mesaj yazan arkadaşlar,maddi sebeplerden ötürü değişim fikrimi erteledim.Şimdi satıp bisikletsiz kalmakta istemem :)
    İnşallah birgün tanışır , beraber pedallarız...