Konya

Yasin Yücel

Aktif Üye
Tepki
63
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hoş geldin aramıza. Kazasız belasız sürüşler. İnşallah yakında gezdiğin tur makalelerini de paylaşırsın burada.

Scudo

Ahmet Keçeci

Aktif Üye
Tepki
62
Bisiklet
Salcano
Bisikletim bugün kargoyla geldi de servislerden birine götürüp montajını yaptıracağım. Önerdiğiniz ya da tecrübe ettiğiniz bir servis var mı konyada ? Hazır konyalı başlığı bulmuşken buraya sıkıştıralım sorumuzu :D

özgürakt

ignorance is bliss
Tepki
85
Bisiklet
Carraro
merhabalar, bu başlığa daha önce denk gelmemiştim. bisiklet sürmek için konya mükemmel bi şehir.. çok arkadaşım var konyadan. bisikletim çalındı uzun zamandır bisikletim yok ama bi tane alabilirsem (para durumlarını düzeltebilirsem :)) konyaya bisiketle gezmek için mutlaka gelicem, güzel şehir konyaya selamlar

orkunmar

Üye
Tepki
8
@Ahmet Keçeci
Kerkük caddesi (Nalçacı) nenehatun parkina cephe YK bisiklet var. Buralara yakinsan hizmeti benim hoşuma gitti. Daha yeni sedona 310 umu aldim ve biniyorum.

Ps; bu arada öğleden sonralari kalabalik oluyor. Öğleden önce gidersen iyi olur. Benim gibi beklemek istemiyorsan:)

orkunmar

Üye
Tepki
8
Merhabalar. Konyadan yeni sedona 310 tur bisikleti ile katildim araniza. Iftatlardan sonra is durumum el verdigi sürece yaklasik 40 km lik turlar atmak istiyorum. Katılacak arkadaslar varsa veya hali hazirda katılacağım bir organizasyon varsa memnun olurum. :)

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Selam arkadaşlar konyada oturuyorum dağ bisikleti ve bmx yapıyorum konyada 30 40 km lik turlar düzenleyen varsa seve seve katılırım. aynı zamanda trekkingciyim. bisikletlerim şöyle: salcano astro 240srv, bisan roadstar gl, bmx one. konya içi prof fotoğraf çekimi yapıyorum. 16 yaşındayım şimdiden selamlar :)

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Konya'da araziye girebileceğimiz bir parkur yok mudur? Her yer düz yahu

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba arkadaşlar. Çarşamba günü sabah ankaraya araba ile son seferimi yapacağım ve acil olarak bisiklet taşıcıyı lazım. Çarşamba günü alıp en geç sonraki hafta pazar günü teslim edilecektir. Bu konuda yardımı dokunacak herkimseye çok teşekkür ederim..

Tepki
27
İsim
yavuz
Bisiklet
Whistle
seydişehır alanya yapmışsınızdır ya da zormu baya rampa var dımı:)

Orhan57

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Orhan Yıldırım
Bisiklet
Sedona
Konuyu hortlatıyorum. Selçuk Üniversitesinde okuyorum benimle tura çıkacak babayiğit arkadaşlar arıyorum.

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
@Orhan57
Eger mtb kullaniyosan konya mtb team'e bekleriz

Orhan57

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Orhan Yıldırım
Bisiklet
Sedona
@ahmetkya
Kullanıyorum. nasıl katılıyoruz :)

patriot81

Üye
Tepki
23
İsim
ÇAĞRI
Bisiklet
Scott
Merhaba ;

Konyada yapılacak olan organizasyonları bu topic'ten takip ediyoruz değil mi ?

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@patriot81

Birkaç sene evvel bu konu çok hareketliydi fakat son senelerde facebook üzerinden etkinlikler oluşturulmaya başlandı.

NOİDEA

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Konya'da yakın zamanda yapılacak turlar var mıdır, katılmak istesek nasıl haberdar olabiliriz, bende Konya çevresinde beraber tur yapacak arkadaşlar arıyorum :)

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
@NOİDEA merhaba konya mtb team facebook sayfasına baktınımzmı