Konya

M.Sami

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Giant
ağırlık yapıyor hacı kulanmıyorum o yuzden :) ama alıcam inş

Scudo

M.Sami

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Giant
patlak koruyucusu tmm :) sorunsuz korkusuzca bine bilecegım en azından:)

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Lastiklerimi biraz evvel değiktirdim. Günün yorgunluğunu 4 saatte falan atıp ayağa kalkabilirsem inşallah geliyorum ama hiç zannetmiyorum. Hayırlısı bakalım artık...

• Beğen
Tepkiler: ersin42

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
Sevgili dostlar,

Pazar günü Tıp Fakültesi Yolu petrolde 8.00 de buluşuyoruz.
Kuvvetli bir dağ ve muhteşem bir iniş etabı bizleri bekliyor inş.
Yanımıza tedbirlerimizi ve gıdalarımızı alalım.

Not. Saat 10 daki etkinlik ile Altınapa civarında buluşabiliriz. Mesut Bey e selamlar.

Tepki
2
selam arkadaşlar adım taylan 23 yaşındayım konyadayım öğrenciyim bisiklet hevesi yıllardır var bugüne nasipmiş bugün resmiyet kazandı artık benimde bir bisikletim var :) salcano astro 242 arkadaştan aldım pek kullanmadı bana devretti başlangıç için iyi olduğunu düşünüyorum önerilerinizi beklerim her zaman yeni başlayan biriyim sonuçta :)

DreamerMRLG

Daimi Üye
Tepki
46
s.a ben de ogrencıyım bisiklet uzun zamandır var :D 10 senelık bisikletimi yenıleyınce aranıza katıldım :D

Tepki
67
İsim
Mustafa Şeker
@taylan özgür
Hayırlı olsun bende öğrencim senin bisikletin aynısından bende de var biz arkadaşlarla akşamları turluyoruz istersen sende katılabilirsin.

Tepki
67
İsim
Mustafa Şeker
@hakkı bezirci

Aleykümselam bende öğrenciyim bosnada mısınız,biz arkadaşlarla hafta içi ve sonu turlar yapmaktayız isterseniz sizde katılabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_42

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kasımın 2. haftası askere gidiyorum inşallah :) en cok sizlerden ayrılacagım icin üzülüyorum . burayı takip etmekte cok zor olacak . Allah kaza bela vermesin size.

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
‎04.11.2012 pazar günü saat 09:30'da pınarelli bisiklet mağazası önünde buluşulup sille tarafına gidilecektir bisikletler tercihen mtb veya hibrit olabilir