Konya

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Gençler bu pazar Takkeli dağa çıkacaz. (bisikletlerle tabii) saat 14 sularında kılıçlarınızı kuşanıp atlarınıza binin. Dağa hangi istikametten saldıracağımızı sonra açıklıyacam.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_42
Scudo

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
yaa abı konya duz rahat ederız dedık dag bayır dolastırıyorsun bızı :D saka bı yana pazar gunu gorusmek uzere ınsallah

• Beğen

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
mesut abi saatte anlastık buluşma yerini sitede avlamaya calışacağım lütfen görünen bi yere yazalım

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Aslında yer tarifi biraz karmaşık gibi onun için duraklamıştım ancak bir uğraşayım olmazsa.
şimdiiiii..

kipa'nın yanından silleye giderken, erenköyü tam geçtiğimiz sırada bir "kanal köprüsü" var ya.. işte o köprüyü geçer geçmez sol taraftaki " belediye otobüs istasyonu" nun yanında ve saat 14 de buluşalım.

elinde kırmızı gül olmayan adam benim.. sakın şaşırmayın :)

• Beğen

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
valla ben kıpayıda erenkoyude bılmıyorum ama arkadaslara sorup ogrenecem ınsallah gorusmek uzere

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@toldem

Sercan; sen, geçen pazar günü ERgin beyle birlikte beni beklediğiniz yere saat ikiye çeyrek kala gelsen yeter. Hani oraya atmaca da gelmişti de atmacayla ben sizi aramaya falan gitmiştik. .Atmaca sizin beni beklediğinizi söylemedi de ben sizi aramaya gerisin geri reale doğru gitmiştim.. bilmem anlatabildim mi:D :D :D :D :D

• Beğen

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
ben anlamadım simdi kipadan silleye dogru gidiyoruz erenköy diye bi yer varmış orayı geciyoruz kafam karıştı kanalı buluyoruz solda otobüs durağı kesin duruyodur dimi

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@toldem

Serkan cım güzel bir soru.
Cevabı daha güzel..
Yağmurlukları giyip, yola devam..

• Beğen

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
boyle dıyecegınden o kadar emındım kı abı :D hatta dun kevsere solemıstım :D saat 2 de koprude gorusuruzz ınsallah

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@toldem

senin için yağmurluk getirmemi istermisin diye soracam ama belki şu saatte evden çıkmış olabilirsin..

• Beğen

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
veee bir pazar gezisi daha bitti yagmur camur demedık ve ne hale geldık :D

(link)

(link)

ıftara az vakıt kaldıgından bısıkletı bu vahım halde bırakıp ıftarımı yapıyorum dınlenıyorum ve kendıme geldıgımde baslıyorum temıslıge temıslık sonrası ıcım rahatlıyo o halde durması benı rahatsız etmıstı

(link)

(link)

ironlara onları yavaslatmama ragmen her turda banada ekıplerınde yer actıkları ıcın cok tesekkur edıyorum
ironların arasındayım
gidiyorum gunduz gece....

• Beğen

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
mesut abi bu geziler için nerden haberlesiyoruz ben niye görmedim neyse tevafuk iyki görmemişim hasta hasta gelmek zorunda kalırdım yoksa herkese hayırlı bayramlar

• Beğen

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
selamlar herkeze; arıfe gunu yapılacak gezıye katılmayı cok ıstıyordum ama aılemle bu ramazan hıc ıftar yapamadıgımdan dolayı onlarla ıftar yapma ıstegı daha agır bastı cumartesı gunu ankaraya donuyorum sızlere ıyı pedallar ve ıyıbayramlar bayramdan sonra gorusmek uzere ankaradan bı ıstegı olan varsa cekınmesın solesın

sercan

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Gençler;
Bu haftaki hafta içi antrenmanlarımız, salı ve perşembe günü akşam 19:30 da realin önündeki benzinlikten başlıyacaktır.
Duyduk duymadık demeyin yanınızda suyunuzu ve yağmurluğunuzu getirmeyi de unutmayın.. malas a çıkacaz.

HAVA DURUMU:
(link)

YOL DURUMU:
(link) :D

• Beğen

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

daha yenı geldım eve dısarda delı gıbı yagmur yagıyo sız ne yaptınız cok merak edıyorum ama eger ders olmasaydı yagmura bende takmadan ekıpte olacaktım kısmet degılmıs bı dahakı sefere

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Sercan valla çıktık dışarı.. Malasa çıktık. Murat ve Naci de geldiler..
Kirpiklerimizden tut, ayak parmaklarımın ucuna kadar her yerimizden su damlıyordu.. İliklerimize kadar sırılsıklam olduk.. Ama süper keyifliydi.. Zira dağda öyle güzel nehir ve şelale sesleri duyuluyordu ki.. tüm kuru nehir yatakları su ile dolmuş ve taşıyordu.. Hava çok temizdi..
Konunun anlam ve önemini anlatan bir şiirle sözlerimi tamamlarken, tüm soranlara selam eder, küçüklerin gözlerinden, büyüklerin kasklarından öperim..

YAGMUR
Yağmurun sesine bak
Aşka davet ediyor
Cama vuran her damla
Beni harab ediyor

Bu yağmur seni benden
Alıp götüren yağmur
Aşkımızı sel gibi
Silip süpüren yağmur

Her damlada ah ettim
Hayatıma kahrettim
O kadar üzgünüm ki
Seni nasıl kaybettim
Seni nasıl kaybettim

Ne zaman kapım çalsa
Sen geldin sanıyorum
Korkarım ki aşkımı
Boşyere arıyorum

Yine yağmur yağacak
Beni benden alacak
En acı ızdırabın
Deryasına salacak

Her damlada ah ettim
Hayatıma kahrettim
O kadar üzgünüm ki
Seni nasıl kaybettim
Seni nasıl kaybettim
.. (yok yok kimseyi kaybetmedik.. şarkı sözü öyle diyo sadece, hepimiz evlere sağ sağlim geldik.. )

• Beğen