Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konya-bİrİlk parki turu (havaalani yani) 35km

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında FRKN0024 tarafından paylaşıldı.

1. FRKN0024

FRKN0024 Yeni Üye

Seviye:
    Öncelik le merhaba arkadaşlar foruma yeni katlıdım.13 yaşındayım ve bana bisiklete binme isteği bu forum sayesinde geldi bu yüzden bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Sabah saat 09:00 civarı kalktım.TUR ARKADAŞIM ALİ ABİM GELMEYİNCE Bİ ARAYIM DEDİM TELEFON KONUŞMASI AYNEN BÖYLEYDİ
    -ALO ABİ GELİYMİYON MU?
    -GELECEM DE BİRLİK PARKINA GİDEMİYOZ OĞLUM NENEHATUN PARKINI ORAYA FİLAN GİDERİZ
    -TAMAM SEN GEL BEKLİYORUM

DELİRECEM 3 HAFTADIR BU TURU PLANLIYORUM O GELSİN KESİN GİDCCEM DEDİM KENDİ KENDİME :boese157:

SAAT 12:20 CİVARI BİZİM Kİ GELDİ.HER NEYSE YOLA ÇIKTIK.BEN NE YAPIP EDİP OYALADIM ALİ ABİMİ HAVALOJMANLARININ ORAYI BİRAZ GEÇTİKTEN SONRA NEREYE GİDİYOZ DEDİ BİRLİK PARKINA DEDİM :eek: ARTIK GERİ DÖNÜŞ YOK NEYSE YOLDA ÇOK RAHAT GİDİYORUZ 10.KM DEYİZ BEN Bİ FOTOĞRAF ÇEKELİM ABİ DEDİM DEMEZ OLAYDIM 10 15 DAKİKA ALİ ABİMİN MESAJ YAZMASINI BEKLEDİM :mad: NEYSE FOTLAR ÇEKTİK YOLA DEVAM inşallah fotoları doğru yüklemişim yanlış yüklediysem kusura bakmayın
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    su takviyesi yaptıktan sonra[​IMG]
    yanıma aldığım aburcuburları yedik sonra geri dönüş yolu başladı:ci: geri dönerken geç kaldığımız için fotoğraf çekemedik gezilere bakdığımda olum adam lar 1 günde 450 km yapıyorlar ben 35 km mi yapamıyacağım dedim o 35 km beni öldürdü 2 günde zor toparlandım okulda falan ruh gibiydim :)

Doğukan KARBAL bunu beğendi.
  2. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bence gayet güzel bir tur olmuş kardeşim. Zaten daha yenisin. Hevesinin olması ise mükemmel. Gelecek turlarında ki resimlerini merakla bekliyorum. Baba yorgun, doğrudur. Bu arada kask takmayı ihmal etmeyin lütfen.

3. FRKN0024

FRKN0024 Yeni Üye

Seviye:
    DoĞukan abİ Çok saĞol kİmse bİŞe yazmiyacak dİye korkuyordum kask konusuna gelİnce en kisa zamanda almayi dÜŞÜnÜyorum

4. Kadir.Celik

Kadir.Celik Forum Demirbaşı

Seviye:
    Güzel bir tur olmuş, Konya'mın dümdüz yollarını özledim.