Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konularımın akıbeti ne oldu?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında stratus tarafından paylaşıldı.

1. stratus

stratus Forum Demirbaşı

Seviye:
    Forumcafe bölümünde açmış olduğum "Bir köftenin yolculuğu" isimli konum ve güncel haberler kısmına açmış olduğum, Google Chrome logosunun nasıl meydana geldiğini çizimlerle anlatan konum, ikisi de sessiz sedasız kaldırılmışlar!
    Özellikle bu duruma karşı konuları titizlikle gözden de geçirmiştim;şimdi konuyu kaldıran şahsın hangi sebepden dolayı habersizce konuları kaldırdığını çook merak ediyorum,çünkü kaldırılmasını gerektirecek birşey yoktu, o yüzden ileri süreceği sebebi çok merak etmekteyim tabi açıklarsa...

Bu gidişle artık faydalı konuları açmakta tereddüt eder hale geldim...

2. ugurcani

ugurcani Kıdemli Üye

Seviye:
    forum da çalışma vardı ve bu yüzden yedeklenen tarihten devam etmiştir büyük ihtimal

3. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    1 buçuk 2 ay arasındaki tüm konular server değişikliğinden gitmiştir.Sadece sizin değil herkesin açtığı sayısız konu şu an yoktur dikkat ederseniz..Bunda forum yönetiminin pek suçu yoktur.Kısa süre önce kullanılan server hosting firmasının suçu vardır kanımca...

enis57, emrullah, Murat CER ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    Faydalı olduğunu düşünüyorsan tekrar yükle bence.Sunucu değişikliğinden onlarca konu yok oldu.

5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bencede.. :in:
    Biz faydalı konuları severek takip ediyoruz:eek:..

6. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Ewet bu maalesef cok üzücü. Cok degerli bir kaynak niteligindeki bircok bilgi yok olmus. Tekrar geri getirilmesi de zor ve zahmetli. :(

7. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    Stratus, serzenişini anlıyorum ve hak veriyorum. Ancak maalesef ki benden önce cevap yazan arkadaşlarımın değindiği gibi forumun yer aldığı bir önceki server kaynaklı aksalıklar nedeni ile (tam tarihi kestiremiyorum ama eylül sonu olabilir) biraz geri geldik forum olarak.

gokdaltercume, inan sadece zor ve zahmetli olsa idi forum admini bu konuyu çözerdi, önceki yıllarda ne zorluklar aştığını biliyorum. Ancak bu kez sadece zor ve zahmetli değil imkansıza yakın.

elimizde olmayan nedenler ile yaşanan aksaklıktan hepimiz üzgünüz, ancak hepimiz buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz. sizlerle beraber...

8. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Bazı konular tamamen kaybolduğu gibi bazı konuların yedeklenmemiş olan kısımları da yok olmuş yedekleme hususunda çok dikkatli ve hassas olmak gerekli.
    Ben de hazırlığı vakit alacak konular açmakta tereddüt oluşacağını düşünüyorum.

9. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    değişiklikten sonra TescilTürk tarafından barındırma hizmeti verilmekte olup, herhangi bir aksaklık yaşanacağını sanmıyorum.

10. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    bununda çaresi ''hazırlıgı uzun konu''ları kendi bilgisayarınıza yedeğini almanız..Aylar önce fr-dh rehberi hazırlarken bende böyle yapmıştım..malum sadece forum değil pc donması,elektiğinde gitme ihtimali var konuyu hazırlarken..

Hasan Çağri bunu beğendi.
  11. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Şöyle yapabiliriz belki, vakit alan bir konu hazırladığımız zaman, bir kopyasını da bilgisayarımıza yedekleyebiliriz. Misal, benim yaptığım şekilde.

Buradaki Belgrad Kaçamağı başlıklı tur yazımı, önce metin belgesinde hazırladım. Daha sonra foruma aktardım. Eski veriler silinince, forum normale döndüğünde, metin belgesinden konuyu olduğu gibi kopyalayıp tekrardan açtım.

Neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama, sanki içime doğmuş :)

Forumumuzda inşallah bir daha böyle bir sıkıntı ile karşılaşmayız, ama yine de böyle yapmakta fayda görüyorum.

mcaliskan23 bunu beğendi.
  12. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    Açmış olduğunuz konular yönetim tarafından uygun görülmediği takdirde tarafınıza uyarı mesajı ile bildirilir ve ayrıca konun yanlış bölüme açılması durumunda taşınması gerekiyorsa yönlendirme yapılarak taşındığı ikazı bırakılarak konu taşınır..

Faydalı konuları açmanızda tereddüt etmenize gerek olmadığını belirtir ve yeni paylaşımlarınızı bekleriz.

13. stratus

stratus Forum Demirbaşı

Seviye:
    Konu anlaşılmıştır,teşekkürler...