Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konular

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Fethi Aktunç tarafından paylaşıldı.

1. Fethi Aktunç

Fethi Aktunç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Forum Gerek Tasarımı ile Gerekse İçeriği ile Çok Güzel Olmuş...Ama Gerçekten Çok Fazla Konu Var.foruma girdiğimde nereye bakıcagımı şaşırıyorum.Konular biraz elense biraz daha iyi olur bence...nebilim güncel haberler..bilgisayar falan...sonuçta burası bisiklet için yapılmış bi forum

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    bknz burada açıklama yapıldı: http://www.yesilbisikletforum.com/showthread.php?t=341

Ayrıca görmek istemediğiniz konuları konu başlığının en sağındaki "[​IMG]" simgesine tıklayarak kapatabilir forum anasayfanızı özelleştirebilirsiniz..

3. Fethi Aktunç

Fethi Aktunç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben internete genede şirketten giriyorum...bilgisayarımı kapatırken ototmatik olarak çalışan bir program var ve netle ilgili bütün dosyaları siliyor...bu programı kaldırma şansımda yok..yani ebn bugun ayar yapsam yarın tekrar eski haline döncek...

4. specialagent

specialagent Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence böyle çok iyi üstad. kaç saattir forumdayım..hiç canım sıkılmadı..konu zenginlii iyi olmuş..

5. erkin

erkin Yeni Üye

bence de öyle.......

6. tikky

tikky Yeni Üye

Seviye:
    konu zenginliğine karşı değilim..gayet güzel olmuş..gördüğüm en etkiliyici forumlardan biri...başarılar....

7. Barbaros

Barbaros Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bencede forumda konu zenginliği olmalı diye düşünüyorum. Yani bisikletin dışındaki konularda olmalı. Ayrıca bisiklet forumu olmasına rağmen dikkatle incelersinizki diğer konular daha çok hit almakta. Bisikletle ilgili olan konuların üst kısmı alınması gerçekten iyi oldu. Üstte Genie arkadaşımız gibi sadece bisikletle ilgili olan arkadaşlar artık foruma girdiklerinde sadece en üst kısıma bakıp çıkabilirler. Ayrıca ayarlar bozulsa dahi ok işaretine 1 saniyede basarak sadece ilgili kısımları okuyabilirler.

Bunun dışında, bisiklet dışı konuların olması diğer ilgi alanı olan insanlarıda foruma çekiyor ve onlarıda bir bisiklet sever yapmaya yardımcı oluyor diye düşünüyorum.

Diğer forumlarıda takip ediyorum. 800 uyesı olan bir forumun aynı anda online olan kişi sayısı 33 ile sınırlanmıştı. Nedeni içinde az konu özelliği (gerçi konular çok kaliteli idi o ayrı) olmasından insanlar girip kısa sürede çıkıyor.
    Bizim ise daha 400 lere varmamış üyelerimizle bile 189 kişi online olmuş bu da insanların bu foruma sadece kısa süreli bakmak için değil girip burada daha uzun zamanlarda kaldıklarının gösteriyor diye düşünüyorum.

Sonuç olarak benim düşüncem sorumluluk sahibi moderatörler ve konu içeriği zengin olduğu sürece yeni kısımlarında açılması. Emin olun yönetim yoğunlukla başa çıkacaktır... Yeterki siz isteyin....

Sevgiler...