Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konu silme ...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Abd nin K. Iraktaki büyük sırrı diye bir konu actım güncel haberler bölümünde .. Uydu görüntülerinide bben ekledim bi saat ugrasıp .. Ve bu haberde hürriyet gazetesinde cıkmıs bir haber .. Günümüzde olan bundan daha güncel bi haber göremiyorum .. Bunu bisikletforumdakilerin bilmeye hakkı yokmu acaba ? Sonucta gercek olan bisey ve yorum getirmeyede gerek yok . Böyle paylaşımları engellenemeyin .. Eger engelleyecekseniz sunuda engelleyin
    Mustafa Kılıç'ın yazmıs oldugu http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=162346#post162346 linkteki konuda siyaseti ilgilendiriyor .. hatta benim yazdıgım konudan daha da fazla direk siyaset var .. hangi parti cıkarsa vs vs... Yani bilemiyorum ...

Yazmış oldugum haberin linkide bu .. İsteyen girip baksın bakalım kaldırılması gereken bi konu mu bu ?

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6715628.asp?gid=180
    İyiforumlar...

jerry_f ve cruphasulie bunu beğendi.
  2. jerry_f

jerry_f Kıdemli Üye

Seviye:
    kesinlikle hak veriyorum ve destekliyorum...daha önce de turkish republic(hindi cumhuriyeti) konusu aynı şekilde forumdaki yerini korumuştu.....kıstas nedir?standart nedir?

Hasan Hakan Koç ve bisikletci bunu beğendi.
  3. banlandı

banlandı Misafir

Ömer bey...
    Siz Hakkınızı Arıyorsunuz diye Sizide Banlıcaklar. Bisikletforum Yöneticileri böyle işte işine gelmeyen birşey olursa Direk banlanıar. ama ETME BULMA DÜNYASI BURASI ELBET BİRGÜN SİZİNDE İŞİNİZ DÜŞECEK BİZLERE!!!

4. basar

basar Kıdemli Üye

Seviye:

Bu tip forumlar iyi yönetilemedikleri zaman her an bir küfürleşme veya düzeysiz muhabbet arenasına dönebileceğini unutmayalım.Yöneticiler forumun düzeyini ve "bisiklet forumu" olarak kalmasını sağlıyorlar. Belki mükemmel değiller (kimse değildir) fakat ben yöneticileri çok başarılı buluyorum. Siz de tekrar buraya geldiğinize göre forumu beğeniyorsunuz.

bisikletci arkadaşımı haklı buluyorum. Size haksızlık yapılmış olabilir. Ama dediğim gibi, forumu beğeniyorsanız hoşgörülü olmalısınız. (Beğenmiyorsanız gelmezdiniz zaten.)

5. banlandı

banlandı Misafir

Üyelerini Dinlemeyen Takmayan Hatta Özel mesajına cevap bile yazmayan bir Yönetici Çok başarılı Diyorsun? Bravo...

6. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Yöneticileri bende başarılı buluyorum kötü yönetim yapıyorlar diye birsey zaten demiyorum .. Tamam beni banlayabilirler bu onların seçimi.. Yaptıklarımdan zaten ben sorumluyum , banlama seçimi onlara kalmış birşey isterlerse banlayabilirler banlamayın diye birşey zaten demiyorum ben ..

Ama verdiğim örnekteki Mustafa kılıçın konusu tamamen siyaset ile iç içe .. Ki bu olay bence çok önemli . Amerika neden türkiyenin kuzey ırağa girmesini istemiyorun belkide baş nedeni olabilir ben bunu bunun için paylaştım herkezin haberi ve kendince bir fikri olsun diye .

Zaten medya yeterince haber vermiyor. Dün yani 14 haziran sabahında Hakkari'de büyük bir mayın patlaması sonucu yaklasık 11 asker ve birkaç binbaşı ağır sekilde yaralandı ve birkaçının ölmemesi cidden mucize . Bundan kacınızın haberi var ?? Bizim yakınımız Binbaşı CAN o askerlerin içinde oldugu için bunu ögrendik. Yani bize haber verilmeyen okadar cok zayiat ve kayıp varki .. Tüm bunları duymamız istenmiyor bir kısmı bize veriliyor . Bari bizim kendi aramızdada üstelik gazetede yayınlanmış olan bi haberide paylaşalım ? İçimizde ne siyasetçi var ne de parti mansubu ? Bu haber ne KP yi ne de CHP yi nede başka bir partiyi ilgilendiriyor . Haber Abd nin Türkiyeyi neden kuzey ırağa istememesi.. Başka bir konu olsa bu kadar üzerinde durmazdım .

Ama benim konum kilitlenip siliniyorsa bence aynı şekilde siyaset içeren konularda silinsin . O kadar emeğe yazık yani .

O iki linkide tüm arkadaşlarımız görsün diyerekten verdim . Birisi haber kaynağı , diyeri ise benim siyaset içerikli bulduğumve silinmeyen Mustafa Kılıç 'ın konusu ve mesajı ..

Amacım kavga etmek değil gayet seviyeli bir şekilde örnek gösteriyorum . O konu siyaset içermiyor diiyin ben özür dilemesini bilirim ozaman

Ve birde bu konu neden silindi onuda söylerseniz .. Çünki silindiğine dair ne bi mesaj nede bi bilgi geldi bana . Emeğimizin karsılıgı olan bari silme nedenini söyleseydiniz belki bu noktalara kadar bile gelmezdik . Sizi haklı bulur konu açma geregi bile duymazdım burada. Ama o bile olmadı yani ..

İyi forumlar ...

Hasan Hakan Koç ve İdris ACA bunu beğendi.
  7. banlandı

banlandı Misafir

:in: :in: :in: :in: Bakalım Adminler Naıl tepki Göstericekler...

8. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Banlandı diye nick alıyorsunuz.53 yaşında olduğunuzu söylüyorsunuz.
    Sizi yalancı çıkarmayalım bari.

İdris ACA bunu beğendi.
  9. semih__26

semih__26 Aktif Üye

Seviye:
    Tuğrul Bey...
    Arkadaş üye neden banlandı? En azından 1-2 gün sonra banlasaydınız şimdi ben banlandı nick li üye ye hak verdim... demiş ki işinize gelmeynice banlayolar... şekil a Resim 1 :)

Mr. Biggs, specialagent ve Admin bunu beğendi.
  10. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Sevgili bisiletçi merhaba

Öncelikle sadece hatırlatma babında şunu söyleyerek başlamak istiyorum.Bisikletforum.com yönetimindekiler gerçekten çok teferruatlı bir kurallar bütününü tamamen benimsedikleri ve uygulamaya hazır olduklarında göreve başlarlar.bunu hatırlatmamdaki sebep kural uygulamadaki titizliğimizi ifade etmek ve uygulamadaki sağlamlığı bildirmektir.

Evet diğer bazı üyelerimizin dediği gibi kuralcıyız.Fakat benim gözlemlediğim kadarıyla forumda bir kaç kişinin düşündüğünün aksine bahsi geçen kurallar sadece o birkaç kişi için geçerli değil.Zaman zaman yönetim içindende ceza alan arkadaşlarımız oluyor.Kurallar bütüne-eşit ve hakkaniyetle uygulanıyor.bundan şüpheniz olmasın.(Kısa ve uzun süreli uzaklaştırmalar gibi,ilişik kesmek gibi)Elbette burası askeriye değil.Fakat bisiketforum.com "Dünya nın en büyük Türkçe bisiklet forumu" olmak gibi bir misyonu yüklenmişken elbette en nezih ortamı da sağlamak durumunda.

Sizin bu mesajınıza dönüyorum.Konuyla ilgili biriki açıklamam ve bir önerim olacak.

Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz bu konuyla ilgili bir konu açmak elbette en doğal hakkınız.Bu aynı zamanda yönetimden sıkıntı ile ilgili bir cevap beklediğinizi ve aynı yönde bizlere güvendiğinizi de gösteriyor ki zaten mesajınızda kötü bir yönetim olmadımızı da bildirmişsiniz.bunun için ayrıca teşekkürler.

Asıl mesele şu.Forumlarımızda siyasi ve diğer konularla ilgili kural güncellemeleri yapılmakta ve hızla bitme aşamasına gelinmekte.Bu aradaki konular ise eski kurallar gereği yayından alınmaktadır.
    Bunun için sizden özür diliyorum.Bunun yanında yayından kaldırılan konular ile ilgili konu muhatabına bilgi içeriği sağlayacak yeni bir sistem derlemekteyiz.Bununla beraber hatrı sayılır iletişim kopukluklarının önüne geçmeyi hedefliyoruz.Kısaca memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa sunma gayreti içindeyiz.

Tavsiyeme gelince.Bahsi geçen güncellemeler yapılana kadar ve hatta daha sonrada Lütfen bu tip sıkıntılarınızla ilgili forum yöneticileri ile irtibata geçiniz.Aksinde bu topicte olduğu gibi mesaj adedi daha 50 nin altında ve sadece bu tarz konuları takip ederek konu ve dolayısıyla forum kalitesini düşürmeyi hedefleyen kişilerle de muhatap olmak zorunda kalıyoruz.Ve sizin asıl derdinizin ötesinde ve dışında geçen tartışmalar uzayıp gidiyor..(bknz üstteki mesaj)

Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla.

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.