Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konu içindeki GOPRO ürünlerini alayım mı?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Salih Eroğlu tarafından paylaşıldı.

1. Salih Eroğlu

Salih Eroğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar bu kamera ve aparatı almak istiyorum önümüzdeki ay nasip ise bir aksilik çıkmaz ise.. İlk etapta işimi göreceğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu cihazı kullananlar yada, bu konuda deneyimi veya fikri olanlardan bilgi almak isterim. Bu cihazı alıp almama konusunda, bu cihazı yada bir üst modelini daha uyguna alabileceğim hakkındaki yönlendirmeleriniz de benim için önemli. Zira fiyatlar malum yüksek. Yorumlarınız ile katkıda bulunursanız hem beni, hem de benim gibi gopro kameralar konusunda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşları sevindirmiş olursunuz.. Şimdiden teşekkürler.

2. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kameranın satıcısı ile temasa geçip sorun bahsettiğiniz aparatın ürün içeriğine dahil olup olmadığını. Bildiğim kadarıyla gopro kutularında standart olarak geliyor zaten o kaska sabitleyen kayış. Boşu boşuna para vermemiş olursunuz.

Gerçi o aparatın satıcısı da resmi gopro hesabı sanırım. gokamera.com ve goproturkiye.com türkiyedeki resmi satıcı firma diyebiliyorum ama yine de bir kesinleştirmek lazım bunu. Eğer dediğim gibiyse, aparatı satan satıcının ürünleri arasında daha uygun fiyatlı bir kamera modeli bulabileceğiniz gibi, olası bir arıza/iade durumunda direkt olarak yetkililerle muhattap olursunuz, ara satıcıyla değil.

3. Salih Eroğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Evet resmi hesabı, kesinleştiğinde irtibata girerim elbet. Eğer kask aparatı alma durumu olursa sorarım tabiki. Aslında ben göğüs montaj adaptörü istiyorum da çok pahalı biraz etrafa baktım üç aşağı beş yukarı öyle fiyatlar.. Bu daha cazip. kask, ne biliyim biraz zorlama olacak benim için istemiyorum kask üzerine gidonda yer yok zaten.. bu aparatı kullanan olsa da biraz bilgi verse iyi olurdu.. Teşekkürler

4. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kameranın ürün bilgilerinde şöyle bir ibare var;

Temel Avantajlar

• Giyilebilir, montaj tasarımı

Sanırım burada bahsetmek istedikleri şey sizin istediğiniz montaj parçası oluyor. Gopro'nun TR sayfasına baktım da GG'deki ile aynı fiyata satıyorlar aslında. Almaya niyetiniz varsa, GG yerine direkt olarak distribütörden almanız yararınıza olur, ayrıca gopro'nun danışma hattını arayarak kafanıza takılan soruların yanıtlarını birinci ağızdan alabilirsiniz. :)

5. Salih Eroğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:

Giyilebilir montaj tasarımı derken o aparata uygun tasarım anlamında yazmış olmasınlar :) inşallah dediğiniz gibidir.. Eğer aynı fiyat ise alacağım zaman bu aparatı da içinde olup olmadığını sorarım. Teşekkür ederim. Kullanan arkadaşların deneyimlerini paylaşmaları da çok önemli benim için.

6. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Chest-cam'in cekim açisini herzaman daha guzel bulmusumdur :)

7. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Usta zaten senin dediğin aparat alt tarafı bir kayış. O lastik bantı monte etmek için bir de özel yelek, forma ya da her neyse ondan mı giyecekler yani? :D
    Ama ürün bilgileri detaylı şekilde açıklanmamış, insanında muallakta kalması doğal bir noktada.

Bisiklet sürerken, göğüs kamerası sıkıntı olmaz mı çekilen görüş açı nedeniyle? Kasktakini ya da gidondakini anlarım da sürüş esnasında alınan pozisyon yüzünden kameranın merceği de ister istemez farklı bir noktaya yönelmiş olur sanırım (gerçi denemedim tabi, sadece fikir yürütüyorum).

8. Salih Eroğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    inceleyeyim bakayım bir.

yoo youtube a gir bak orada elektrikli bisiklet kullanan bir abimiz var şimdi ismi hatrımda değil:) ondaki göğüse montaj harikulade. alt tarafı kayış diyorsun bence de öyle de adamlar 120 liraya satıyorlar işte :D monte etme yok giyiliyor o bant dediğin hani koltuk altı silah kılıfı için tasarlanan giyilebilir aparatlar gibi.. forma olayını bu aparatla ilgili değil de ter tutmamasından dolayı her türlü giymek lazım zaten bende var..