Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konu Çok saçma olabilir ama sormam lazım Meraktan

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Mehmet Yusuf Koçak tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Yusuf Koçak

Mehmet Yusuf Koçak Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu yazıyı okumadan önce bir kere daha düşün sadece 1 kere daha düşün. Yazıyı okuyan kişi evet sana söylüyorum evet eevet sen yazı sonucunda oluşacak herhangi bir psikolojik çökmeler hakkında itiraz istemiyorum. Neyse gerçekten meraktan soruyorum.
    Sıkı dur geliyor
    Şimdi biz bir konuya yorum yapıyoruz ve yorumumuzun yanında bir reklam veriliyor şimdi site reklam almış ve yayınlıyor olabilir ama neden benim yorumumun yanında ben istemiyorum belki çünkü bana bir getirisi yok. Yani getirisi yok derken benim de yaptığım her şeyi karşılık tarzında yaptığım anlaşılmasın getiri meselesi de değil hani yorumu yaparken aşağıda sorabilir mesela reklam yayınlansın mı diye hani en basitinden bir izin alınsın. Bu yazdıklarım saçma da olabilir meraktan dile getirdim sadece yani sitenin böyle bir hakkı da olabilir kullanım koşullarında vardır belki araştırmadan açıyorum bu konuyu MERAKTAN SADECE :)

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Merhaba,

Sitemiz reklamlar sayesinde ayakta durmaktadır. Biz de istemezdik hiç reklam olmasın diye ama mecburi olarak reklam barındırmaktayız.

Saygılarımızla,

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.