Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kondisyon bisikleti vs Trainer

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında H.ibrahim Erdemir tarafından paylaşıldı.

1. H.ibrahim Erdemir

H.ibrahim Erdemir Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi kondisyon bisikleti almak istiyorum fakat trainer ile arasında kaldım ve karar veremiyorum. Kondisyon bisikletini odama kurmak ve bilgisayarın yanında kullanmak istiyorum, hafta içi işten çok geç geliyorum ve dışarı çıkamadığım için böyle bir yol düşündüm. Yada diyorum kış geliyor, trainer alıp arka balkona kursam bisikleti ve oradamı kullansam arada kaldım.

Trainer ve kondisyon kullanmış, kullanan veya kullanmayı düşünenler, nasıl olur sizce ? Tavsiyeniz nedir ?

2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    kondisyon bisikleti verdi bir arkadaş. işkence gibiydi. trainer öneririm. ankaranın soğuğu adamı mahvediyor kışın. selamlar.

H.ibrahim Erdemir bunu beğendi.
  3. Hüseyin Çelebi

Hüseyin Çelebi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    trainer, trainer, trainer.

3 senedir kullanıyorum, çok memnunum. aynı nedenlerle almıştım, pişman olmadım.

Mehmet Ser ve H.ibrahim Erdemir bunu beğendi.
  4. Gurol Ozel

Gurol Ozel Yeni Üye

Seviye:
    100 tllik kayisli kondusyon bisikletleri alirsaniz iskence olur tabii.

Benimki motorlu elektrikli vs canavar gibide idman yapiyorum. Sprint bikelar var cok agir diskleri olan onlar dahada iyi. Aciyorum tvdede victorias secret vs tam gaz :eek:

H.ibrahim Erdemir bunu beğendi.
  5. H.ibrahim Erdemir

H.ibrahim Erdemir Kıdemli Üye

Seviye:
    "cycleops trainer" almaya karar verdim arkadaşlar, ayrıca annem ve kardeşim içinde kondisyon bisikleti alacağım inş. :) Onların bahanesiyle bende kullanırım arada sırada :D