Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kondisyon Bisikleti Tavsiyesi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında 6xx tarafından paylaşıldı.

1. 6xx

6xx Yeni Üye

Geçtiğimiz yaz kendime ucuz bir bisiklet alıp tekniğimi ve kondisyonumu geliştirmeye çalıştım Soğuk kış günlerinde ise evime 300-400 YTL'yi geçmeyecek şekilde bir kondisyon bisikleti almak istiyorum. 88 Kiloyum. Bir kaç model deneme fırsatım oldu. Ama hiçbiri en zor ayarında bile yeterince zorlayıcı olmadı. Spinning bike dedikleri 1.000 YTL'nin üstünde aletler var. Ama bu tarz bir bütçeyi ancak önümüzdeki yaz bir MTB'ye ayırmayı düşünüyorum. Bana kondisyon bisikleti olarak marka ve model tavsiye edebilirseniz ve alırken de nelere dikkat etmem hususunda bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    kullandığınız bisikletinizden şikayetiniz yok ise roller ve trainer adı verilen bisikletle kullanılan evde antreman imkanı sağlayan mekaniklerden kullanabilirsiniz.kondüsyon bisikleti kadar yer kaplamaz ve denge konusunda gelişim sağlamış olursunuz..

3. Sercan

Sercan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben de bir roller ya da trainer alıp, kendi bisikletinizle antrenman yapmanızı tavsiye ederim. Neden derseniz hem daha ucuza gelecek, hem bisikletinizin üzerinde antrenman yapmış olacaksınız (kondüsyon bisikletlerinin çok rahatsız olduğunu, uzun süreli kullanılamadığını çok iyi biliyorum)... Hatta biraz el beceriniz varsa kendiniz roller yapabilirsiniz. Ben yapmaya başlıyorum yakın zamanda, foruma aşama aşama yazacağım, oradan da takip edebilirsiniz.