Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kompleksli araba sürücüleri

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Ege Muallaoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ege Muallaoğlu

Ege Muallaoğlu Üye

Seviye:
    Herkese merhaba daha 2 saat öncesine kadar 3 gün önce almış olduğum drag blade yol bisikletimle taksimden eve dönüyordum. Etiler-akatlarda oturanlar bilir güvercin durağının oradaki ışıklardan akmerkesin oradaki ışıklara kadar hep sol şeritten giderim çünkü ulusa doğru bir dönüş var ve orada da trafik ışıkları olmadığı için yaya iken bile karşıdan karşı geçmek zor oluyor her neyse ben gayet sıkı bir şekilde pedallayarak gidiyordum. Arkadan bir araba klakson çalmaya ve selektör yapmaya başlıdı. Bu arada yol 3 şerit ve bomboş. Bende el kol yaparak geç git yol boş dedim. Adam arabada arka koltukta oturan ufak çocukları varken geldi beni sıkıştırıp camı açık kenara çek diyerek küfür etmeye başladı. Acayip derecede sinirlendim bende adama küfür etmeye başladım. Adam önüme geçip en sol şeritte arabasını durdurdu bende yavaşlayıp en sağ şeride geçtim. Ondan sonra adam akmerkesin ordaki ışıklarda en başta duruyordu bende adamın arabasının uzağından önüne geçip devam ettim ve adama hareket çektim ama hala nası gerginim anlatamam yanı bu kadarıda olur mu ya desteklenmemiz gereken yerde yaptıkları şeye bak kaskımı takmışım eldivenimi giymişim duzgün bir şekilde sürüyorum ve adamın yaptığına bakın ya

Onur Kahraman bunu beğendi.
  2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    şehir içinde olur böyle olaylar.burası "türkiye" :D adam çok ileri giderse spd ayakkabının kalleriyle arabasını nikelaj yaparım :) geçmiş olsun.

3. Ege Muallaoğlu

Ege Muallaoğlu Üye

Seviye:
    valla acayip sinirimi bozdu adam ya aklımdan neler neler geçti o sırada ama işte altımda yeni bisikletim vardı bişey gelir başına diye yapmadım birde dediğin gibi burası türkiye adam gelip çarpar bide ezer geçer :D

4. uğur kocaağa

uğur kocaağa Kıdemli Üye

Seviye:
    geçmiş olsun.