İptal Edildi Kolan jant ariyorum 28'

Scudo
Tepki
37
Bisiklet
Salcano
Bu jant tipinin yol bisikleti içinde varmı acaba ?

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@Yilmaz Sanli

Eski BMX ya da tabiri yerindeyse oldschool bisikletleri saymazsak zaten asıl kullanım alanı track kadrolu yol bisikletleridir. Aerospoke, Trispoke, G3(Mavic) ve çok daha fazlası gibi. Hazır konu altına yorum yapmışken, Cengiz bu fiyata hiç bulabileceğini sanmıyorum ama yine de aramaya devam et bakalım belli mi olur?

Özhan Akgöğ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.107
Bisiklet
Diğer
doğukan arkadaşa ek olarak bu modeller genelde ağır olmasın diye karbondan yapılır zaten ufak tipte bi iki model görmüştüm 20" 24" olabilir emin değilim onlar da çok ağır jantlara benziyordu zaten... hani açıkça bu meblanın baya üstünde bir bütçe ayırman gerekebilir. genelde zaten yurtdışından getiriyor getiren kendisine özel:)

Cem Coşkun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.599
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Görsel olarak ben de çok beğeniyorum bunları ve araştırdım.

chainreactioncycles.com ve evanscycles.com'da birkaç model var fakat fiyatları uçuk. Örneğin:

(link)

(link)

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
elimde specialized 3 kol var, sadece Ön jant ama istediğiniz fiyata veremem, hele ki setini zaten o fiyata alamazsınız. sizin için uygun olursa görüşelim 0546 422 4216 numaram...

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Serkan bey ile gorustum zaten ancak bana on jant lazim sadece hala aramaktayim butcem bellidir biliyorum zor u aramaktayim ama bakalim neler cikacak, lutfen ozelden ulasin..

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
elimdeki sadece ön janttır zaten, set olarak yoktur.
Eğer sadece ön lazımsa bende mevcut ama o fiyata değil malesef... inş. istediğin gibi birşey bulursun.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Teny rim marka dağ bisikleti ve yol için olanı var.Dağ için olan 226 tl civarı. (link) burayı incele istersen. Yol için kolon jant.