Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kocamustafapaşa-Beşiktaş

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında pirated tarafından paylaşıldı.

1. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    Kocamustafapaşa-samatya-aksaray-çapa güzergahındaki arkadaşlar toplanıp beşiktaşa vakit varsa boğaz köprüsüne kadar gidip dönülecektir.Pazar günü iftar vaktine kadar geze biliriz tempo çok hızlı olmamak kaydı ile kask şart koşularak gelicek herkesi beklerim biz iki kişiyiz geçen pazar gittik bu pazarda gitmeyi düşünüyoruz:D

Her manzarada fotoğraf çekicez:D

2. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    Yok mu gelen sahil yolundan gidicez samatya-kocamustafapaşa-aksaray-çapa üstünden sizleri alıp tekrar sahili çıkabiliriz:D

3. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Ramazan olması nedeniyle gezi yapmak biraz zor olur. O yüzden Ramazandan sonra bir organizasyon düzenlerseniz biz 3 kişi olarak katılabiliriz.

4. _kartal_

_kartal_ Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende gelirim ama ramazanda pek olmuyo ama genede kesin bi tarihiniz varsa bende katılabilirim

5. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    Pazar günü gidicez zaten ben geçen pazar gittim niyetliydim susadım el yüz falan yıkadım ağzımı çalkaladım iftardada eve geldim.Biz 2a rkadaşız gelenleri bekleriz.Bu arada yaş kaç:D

6. e_faruk

e_faruk Yeni Üye

ben de ramazandann sonra olmak koşuluyla katılırım bir arkadaşım daha var belki getirebilirim

7. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    Ben yarın gidiyorum.2 kişiyiz gelmek isteyen 05387459898 numaradan bana ulaşabilir başka türlü ulaşamassınız bisiklet foruma bakmıycam:D Unutmayınki bende oruçluydum bişi fark etmiyor...

8. Emrah Kuyumcu

Emrah Kuyumcu Aktif Üye

Seviye:
    İftardan hemen sonra çıkabilirseniz, uygun bi günde gelebilirim. Ama asıl Ramazandan sonra sık sık gelebilirim, devam ettirirseniz tabi turları... ;)

Yer: Küçükhamam, Kocamustafapaşa

pirated bunu beğendi.
  9. Süleyman Uzunköprü

Seviye:
    Saat kaçta çıkıyorsunuz yola? Benim de bu gün Beşiktaşta işlerim vardı, son anda çıktı tabi.

10. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    Ben kocamustafa paşada arkadaşda küçük hamamın orda oturuyo tanışmak maksadında iftardan sonra bi paşa turu yapabiliriz:D

11. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    İki kişi olduğumuzdan avrupa yakasından anadolu yakasına geçtik köprü üstünden.Köprüden nasıl geçtiniz diye sorarsanız bi anadolun arkasında geçtik trafikde rica ettim oda bizi aldı.ONdan sonra üsküdar,kızkulesi,harem,kadıköy yaptıktan sonra vapurla döndük.Eminönü,sirkeci,cankurtaran,kumkapı,yenikapı,samatya ,sonrada zaten ev :D ama söylediğim gibi normal tempoda gidiyoruz fazla hızlanmıyoruz.Ama yeri geldiğindede yapıştıra yapıştıra gidiyoruz:D Normal=21 Yapıştıra yapıştıra=düzde:45 yokuşta:60

12. Süleyman Uzunköprü

Seviye:
    Şimdi özendim işte. Sanırım önceki sayfadaki mesajımı okumadınız, son anda bende katılacaktım ama saat belirtmemişsiniz, mesajıma cvevap da gelmedi. Ekildik yani :)

13. pirated

pirated Aktif Üye

Seviye:
    Özür dilerim ama ben yola çıkmadan önce bi ilk sayfaya yazı bırakdım bundan sonra foruma bakmıycam telefondan ulaşailirsiniz dedim.Ama tekrar özürdilerim ben belirtmiştim:(