Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
@M.Huzeyfe ÇAVUŞOĞLU

okul açıldığı zaman bize ulaşabilirsen, öğrenci kimlik fotokoposi, 2 adet fotoğraf, 5 ytl kayıt ücreti ve verdiğimiz formu doldurduğun anda üyesin :)

Scudo

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
malesef bu mümkün değil.. çünkü kulüp üniversiteye bağlı ve üyelerde üniversite öğrencileri..

zodijackyl

Üye
Tepki
10
peki yanıbaşınızdaki sakarya üniversitesinden kayıt yapıyormusunuz üniversitemizde boyle bi klub mevcut degil :)

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@zodijackyl

Kubik sevmiyormuş bisiletçileri keremkeke öyle yazmış :))

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Hafta sonları yapılan gezilere katılabilirsiniz aslında.. Kayıt olmak şart değil..Gezilere de siteden ( (link) ) haberdar olabilirsiniz.

aykutt

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar, Cem'in belirttiği gibi kayıtları Kou öğrencileri ve çalışanları yaptırabiliyor. Ama tüm bisiklet severler bizim gönüllü üyelerimiz:) Gezilerimize bekleriz

• Beğen
Tepkiler: cemm

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
4 Aralık Çarşamba günü Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu'nun ev sahipliği yaptığı "Bisiklet ve Yaşam" konulu bir panel yapılacaktır. Panelde bisikletin yaşamımızdaki yeri ve bisiklet ilgili bir çok konu yer alacaktır. Panel konuşmacıları arasında bisiklet üzerine yazıları ve çizimleri ile Aydan ÇELİK, Bisiklet federasyonu Eski Başkanı Ünal TOLUN, Kocaeli bisiklet il temsilcisi Salih KORKMAZ yer alacaktır. 24 Aralık 2008 Çarşamba günü saat:13.00'da Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Konferans Salonun da yapılacak olan paneli Prof. Dr. Yavuz TAŞKIRAN yönetecektir.

Panel Bilgileri:

24 Aralık 2008 / Çarşamba Günü - Saat:13.00

Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Konferans Salonu / Umuttepe.

Diğer bir yandan yine aynı yerleşkede 22-24 aralık tarihleri arasında simülatör bisiklet yarışması yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi ve yarışa katılmak isteyenler;

22-23-24 aralık tarihlerinde saat: 10:00-17:30 saatleri arası Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu - Gazenfer Bilge Spor Salonuna uğrayabilirler.

Tanıtım Afişi için aşadağıdaki linki inceleyebilirsiniz,

Fotoğraf bulunamadı.

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
slm arkadaşler çanakkaleye bir gezi düzenliyorsunuz ben bisiklet federasyonu il temsilcisiyim ama kafile başkanınızın tlf ulaşamıyorum bu konu hakında bana bilgi verebilirmisiniz

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
bugün izmit seka park ta resmi valilik aracı ve ankara plakalı bir araç (mercedes s500) bisiklet yolunu kapamışlar daha doğrusu bisiklet yoluna park etmişler kimse geçemiyor şöförlerini aradım güvenlik kulübesinin yanında oturuyorlar merhaba dedim yanaştım yanlarına dedim usta orda park yeri var bütün polis memuru (korumalar dahil )arkadaşlar arabalarını orda bırakmışlar siz niye oraya park etmiyorsunuz ayrıcalık varmı ki dedim adamlar hiç oralı değiller hadi be sende dedi sanamı soracaz dedi polis memuru aradım onlarda valinin yanında seka güvenlik görevlileride bir şey yapamıyor bende tekrar rica ettim kaldırmaları için baktım adam git işine hadi be sende deli meli dedi damarıma bastı bende araçların resmini ve adamların resmini çekince adamlardan biri benim üzerime yürüdü sen nasıl benim resmimi çekiyorsun diye üzerime yürüdü arabaları çek beni niye çekiyorsun diyerekten tartaklamaya elimdeki telefonu almaya düşürmeye çalıştı sonra güvenlik görevlileri ayırdı ana avrat küfür etti bana resimleri çektim güvenlikçi belediyede çözüm masası var oraya müracat et dedi gittim mesai bitmişti bende bizim karakola gittim durumu anlattım polis amca sağolsun oğlum darp falan varmı dedi gidelim baktıralım varsa anasından emdiği süt burnundan gelir dedi bende yok amirim dedim sadece küfür etti dilim varmıyor söylemeye dedim ozaman delil olmayınca pek bir şey çıkmaz dedi amir istersen küfür için şikayetçi olabilirsin dedi ama oda mahkemelerde uğraşırsın vaktin varsa tabiki dedi amir bende ne vakti amirim dedim baba olacam dedim o zaman hiç bulaşma dedi ama gelin bana sorun bende makam şöförlüğü yaptım çok çok üst rütbeli subay taşıdım protokolde ki askeri protokolde 3 araba idim ama bunlar gibisini hiç görmedim eve geldim moralim bozuk kız kardeşim ne oldu dedi bende olayı anlattım oda ben onların koruma amirini tanıyorum bir olayı anlatayım dedi. olay bundan ibaret bakalım ne olur bilinmez ? birileri yapıcı olmaya çalışıyor ama birileride o yeri hak etmiyor.ÇİRKİN arkadaşımdan alıntıdır; Gevheri’nin dediği gibi “Ne senden rüku,ne benden kıyam,selamün aleyküm,aleyküm selam” o kadar:boese157:

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
sözüm vali beye veya makama (valiliğe) değildir.yanlış anlaşılmasın bu makama hizmet eden şöföre'dir.
ekmek yiyorsun ordan be adam!
hala çok kızgınım kusura bakmayın:boese157:

• Beğen
Tepkiler: Selim Siliğ

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Türkiye'mde sanırım asıl sorunumuz bisiklet yahut başka bir nokta değil, tek sorunumuz saygı. Bunu bağlayaraktan; para, rütbe ve insanlara yukarıdan bakmak hırsı beni delirten.

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Selim Siliğ

aynen katılıyorum efendice yaklaştık beyefendi kafdağında oturuyor sankim:mad:

inferno8719

Aktif Üye
Tepki
105
aah ahhh orada senle birlikte olmayı isterdim.. ama işte şu delil olayı insanı bitiriyor he madem delil yok ozaman işte bizde dalıcaz kafa göz onu istiyorlar..
yanında bi kişi daha olcak böle durumda tekrar üstüne gidicen o tekrar başlıcak sallamaya o sırada gizliden çekiceksin video ya... sonra video yu kapadıktan sonra dövüceksin :) sonra bide video yu teslim edicen işinden attırıcan bunu.. böleleri bunu hakedio

bunun gibi insan malesef çok fazla ve bisiklete saygıyı geçtim bunların insana saygısı yokki zaten işte tam da bu yüzden biz ne kadar uğraşsak yok şuraya bisiklet yolu yok buraya parkı yok şurda şu eğitimi versekte nafile bu ülkenin bu insanları adam olmaz.

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
işimiz çok zor çok böyle adamlar varken:(

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
abicim çok üzüldüm gerçekten vallahi umreden yeni geldim küfüre dilim varmıyor....veledi zina herifler suç bunlar gibilere yetki verende otçu herifleri koruma güvenlik yaparsan olacağı bu ...bu tipler daha ilkokul çağlarında başlarlar önce grup gezerler sonra lisede arkasırada oturup torpille okulu zarzor bitirip
hayvanlıklarını kullanıp bu işlere yine onların ağzı ile dayılarının yardımı ile böyle işlerde adam tartaklamakla geçer ömürleri böylelerine insan değil de.... neyse boşver ...abi bari az çiftelemişlerki eve gidebilmişsin çok şükür

• Beğen

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
geçmiş olsun bişeyler demek isterdim şimdi ama dilim varmıyor..

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@MACHOO

hoşgeldin kardeş çok doğru diyorsun tipini görsen söylediklerin ile örtüşüyor

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
takma kafana Cedric41, kem soz sahibine aittir. sen adama 5 dk dayanamiyorsun , o ne yapsin , omur boyu kendisine tahammul etmek zorunda her yalniz kaldiginda.

• Beğen