Kocaeli Muğla-fethiye Yol önerisi.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Sevgili forum arkadaşlarım;

önümüzdeki hafta tek başıma kocaeliden muğlaya(fethiye) yola çıkıyorum.

Bisikletimin bakımlarını ve ekipmanlarını fulledim. Herşey tam.

Ancak güzergah konusunu halen çözemedim. (yanımda el haritası olacak)

Daha önce istanbuldan yada kocaeliden muğlaya giden, yada bana güzergah da yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Rota önerisi vericek yokmu arkadaşlar ?

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
bende Körfez'de oturuyorum, benimde böyle deniz kenarından akdeniz turu hayalim var ancak vakit yok. Haritaya baktığım kadarıyla Bilecik,Kütahya, Burdur istikametinden gidersen bayağı bir yokuş görünüyor ancak deniz kenarından İzmir tarafından doğru gidersen o kadar yokuş yok fakat yol uzuyor tabi. Ben olsam deniz kenarından takıla takıla giderdim. Tabi zaman, mesafe, imkanlar değişebilir. Bu arada Facebookta kocaeli bisikletliler derneği grubu var aktif olarak takılıyoruz arkadaşlarla, belki o taraflara gitmiş olanlar olabilir oradan da fikir alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sanberk E

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Grubu ekledim, onay bekliyorum ancak geçmişine baktığımda grubun böyle bir tur göremedim :(

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Arkadaşlar rota önerilerinizi halen bekliyorum...

Tepki
27
Bisiklet
Kron
Seneye bende Yalova-Antalya yapaağım sahil şeridinden. İstanbul-Antalya turu yapanlar var forumda. Yazıları var. Onları okuyabilirsin mesela. En azından sana İzmir-Muğla arasında faydası dokunan bilgilere ulaşabilirsin. Hayırlı yolculuklar diliyorum sana.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Teşekkür ederim oğuz bey, izmir muğla yapanları okudum ancak ist-muğlaya rastlıyamadım. :(

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Hocam turunuz kaç gün sürecek, ona göre bir rota tavsiyesinde bulunalım... Benim önerim kıyı rotasını izlemenizdir.. Yalova > Gemlik > Bursa > Karacabey > Bandırma > Biga Çanakkale > Assos > Ayçay > Dikili > İzmir > Kuşadası > Didim > Milas > Muğla... Tur süresine göre dahada detaylı farklı alternatifler üretebiliriz...

• Beğen

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@M.Ozkul

Özkul bey, karacabey den bandırmaya geçersem yolu uzatmış olmazmıyım? direk balıkesir yoluna sapsam? 6-7 günde turu tamamlamayı düşünüyorum. Zaten fethiyede 1 ay tatil yapacağım, maksat bisikletimle tatile çıkmak :)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Berksan

Zamanınız varsa kıyı rotasını gitmenizi öneririm. Evet yol biraz daha uzar ama çok daha zevkli bir tur gerçekleştirmiş olursunuz. İçerden giderseniz mesafe kısalı... Süre sıkıntınız varsa Balıkesir üzerinden gitmenizde yarar var...

• Beğen

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@M.Ozkul

Öneriniz için teşekkürler özkul bey, 6-7 günde tamamlamayı düşünüyorum, bu yüzden balıkesirden sapacağım. Teşekkür ederim.