Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kocaeli-Karamürsel Dağları

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Atakan Y tarafından paylaşıldı.

1. Atakan Y

Atakan Y Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar benim henüz bisikletim yok seneye alıcağım fakat şöyle bir rota çizdim ; https://www.runtastic.com/tr/rotalar/karamursel-daglari 18 kmlik karamürsel dağ ve köy yolları. Sizce nasıl bir rota? yol bisikletiyle gitmeyi düşünüyorum zemin asfalt.Daha çok erken biliyorum ama yanıma arkadaş bulabilirmiyim ? yorumlarınızı bekliyorum.

2. Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Seviye:
    Yol çok kötü. Bir kere otomobil ile İznik üzerinden Karamürsel'e bu yoldan gelmiştim, yolda acayip çukurlar ve taşlı asfalt, yolun yanı da uçurum. Bisiklet için pek uygun değil.

3. Atakan Y

Atakan Y Aktif Üye

Seviye:
    kaç yılında gelmiştiniz acaba ?

4. Behram Belek

Behram Belek Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu rotanın büyük kısmını bisikletle geçtim. Bisiklete uygun keyifli bir rota. Çukurlar için endişe etmenize gerek yok. Arabayla kötü olabilir ama bisikletle zaten yavaş gidiyorsunuz ve çukurlardan kolaylıkla kaçarsınız. Asfalt dişli ve yokuşları pek yaman. Yeni bir bisikletçinin asıl endişe etmesi gereken kısmı bu. Epeyce performansınızı iyileştirdikten sonra bu yola çıkmanızı öneririm. Özellikle bahar aylarında baş döndüren bir yeşilliğin içinde yol alırsınız. Çok keyifli bir rota.

5. Atakan Y

Atakan Y Aktif Üye

Seviye:
    burada yaşıyorum zaten yolu biliyorum yarısına kadar en azından :) tabi bisikleti aldığımda ilk işim bu olmayacak ama hedeflerim arasında :)