Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Knight online ve vista

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fırat Ayanyan tarafından paylaşıldı.

1. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben bilgisayarımı yeni aldım alırken ileriyi düşünerek vista istedim ama unuttuğum bişey wardı vistaların çoğu knightı açmıyor sorumsuz bi oyun firması ve vista birleşince insan kafasını duvarlara vurası geliyor benim sormak istediğim şu ben bu bilgisayarı alırken bi bedel ödedim vista için orjinal visatayı silmek parayı çöpe atmak olcak ( xp yüklicem çözüm bulamazsam) bunun başka bi çaresi yokmu herkse xp diyip duruyo knight vista ile açılmıyor açabilen wqarmı bu oyunu vista ile nolur yardımcı olun

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Vistaya uyarlanması lazım ama sana önerim www.shanex.com dan ShaneXP Lite ı ındır sorunsuz çalışıyor ama dersen boşver Windows XP ye geç derim çünkü XP'yi tek geçerim :D

3. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Vista hala tam olarak hazır değil.Birçok uyum problemi çıkarıyor.Arkadaşın dediği çözüm olmazsa sanırım XP yüklemen en mantıklısı.Ayrıca Xp Sp 3 çıktı.Bende Knight oynuyordum ama bıraktım.Hala satılık karakter ve itemler var elimde.

4. xC_emRe

xC_emRe Yeni Üye

Seviye:
    Knight online ikonuna sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de ve iyi oyunlar :)

5. Semih ekizceli

Semih ekizceli Kıdemli Üye

Seviye:
    sadece Knightta diil bende vista yüklüyken başka oyunlardada bazen aynı sorunlar çıkıyor bence en yakın zamanda xp geçmeni öneririm.

6. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar bırakın şu knight'i.oyunda mafyalaşma var.haberlere çıktı.israile knight sayesinde para ile silah alınıyor,vede 1000 lerce insan ölüyor.farkettiyseniz karekteri ilerlettiğinizde yerde beyaz yıldız şeklinde israilin arması çıkıyor.gerisini düşünün yani,oyunun oyun gibi yeri yok.zaman kaybı
    bağımlılık yapıyor.ve oyundaki karekter 2 gün sonra açılmıyor.15 ytl ödemek gerek.